Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

Rozwiązanie umożliwiające planowanie budowy pod kątem finansowym i organizacyjnym. Cały schemat, na który składają się między innymi różne zapytania inwestorskie, umowy, projekty oraz wszystkie ważne dokumenty zgromadzone jest w jednym miejscu. To swoboda w obliczaniu kosztów planu, rozliczania podwykonawców i stały dostęp do informacji o postępie prac. Rozwiązanie wspiera też działania związane z przypisaniem zadań pracownikom. Możemy tego dokonać będąc zarówno w biurze, jak i w terenie. Podobnie jest z tworzeniem raportów dotyczących danego etapu pracy lub poniesionych kosztów w postaci robocizny, materiałów, czy sprzętu. To również rozwiązanie dla deweloperów, które umożliwia obsługę klientów i globalne zarządzanie inwestycją. Nasze doświadczenie i działanie w branży budowlanej sprawiły, że od 2011 jesteśmy partnerem Śląskiej Izby Budownictwa.

ZAUFALI NAM
Przeglądaj

dokumenty w jednym miejscu dzięki elektronicznemu obiegowi dokumentów

Otrzymuj

na bieżąco informacje ilościowe i wartościowe dotyczące kosztów na konkretnej budowie

Kontroluj

zaangażowanie kosztowe na każdym etapie prac

Analizuj

postęp prac i wydatków z Business Intelligence

Szybki kontakt

[gravityform id='1' title='false' description='false' ajax='true']