Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

Rozwiązanie wspiera zarządzanie produkcją jednostkową oraz seryjną. To sprawia, że produkt powstaje zgodnie z ustalonymi normami i według określonej technologii. Dzięki temu ilość wadliwych produktów spada do minimum, a użytkownik kontrolując jakość produktu, może ocenić kiedy pojawiły się straty i co było przyczyną. Odpowiednio zaplanowane działanie przez harmonogramowanie pozwoli nam określić ile czasu oraz materiałów potrzebujemy na zrealizowanie konkretnego zamówienia, dając jednocześnie informacje o ewentualnych opóźnieniach. Rozliczmy też czas pracy ludzi i maszyn, określając koszt, jaki poniesiemy przy danej produkcji. Rozwiązanie dostarcza aktualnych informacji, a za pomocą tabel i wykresów z łatwością dokonamy analizy czy stworzymy raport dotyczący dowolnego obszaru firmy.

ZAUFALI NAM

Reaguj

na bieżąco śledząc zmiany pojawiające się w procesach produkcji

Skutecznie

zarządzaj zasobami ludzkimi i maszynami

Unikaj

strat dzięki odpowiedniej technologii

Symuluj

i uwzględniaj koszty wykonania produktu

Szybki kontakt

[gravityform id='1' title='false' description='false' ajax='true']