• Demo Comarch ERP XL

  Data publikacji: 22 września 2017

  Demo Comarch ERP XL
  [Głosów:4    Średnia:4/5]

  System Comarch ERP XL to połączenie elastyczności z funkcjonalnością i atrakcyjną ceną. Wszelkie konfiguracje dobierane są indywidualnie po wnikliwej analizie oraz ustaleniu potrzeb funkcjonowania firmy klienta.

  Pobierz Demo Oprogramowania

  Zastosowanie Comarch ERP XL

  Wspomniana już elastyczność i dowolna konfiguracja sprawdza się wśród klientów poszukujących indywidualnych rozwiązań. To całkowite odejście od szablonów po to, by dobrać wyłącznie moduły wykorzystywane w danej branży. Swobodna rozbudowa wyróżnia system na tle konkurencji.

  System w stu procentach sprawdza się na naszym rynku, bowiem jego polski producent doskonale zna panujące na nim warunki, przez co w każdym momencie może modyfikować rozwiązanie w zależności od aktualnej sytuacji w danej branży. Przeznaczony jest nie tylko dla średnich i dużych firm z branż produkcji, handlu czy usług, ale również dla firm i organizacji, które mają swoje oddziały w kilku miastach.

  Warto podkreślić, że system dostępny jest także w wersji online – w tak zwanej chmurze – za pośrednictwem zdalnego dostępu internetowego. Dzięki niemu również możliwe jest objęcie wszystkich obszarów biznesowych firmy, o czym piszemy poniżej.

  Comarch ERP XL – moduły

  System wyróżniają moduły, które usprawniają pracę w konkretnych działach firmy. Wszystkie ze sobą współpracują, bowiem oparte są na jednej bazie danych. Pozwala to samodzielnie dobrać zestaw niezbędnych czynników, dzięki którym działania firmy polepszą się. Można powiedzieć, że XL jest po prostu różnorodny, bo to oprogramowanie wykorzystywane w produkcji, handlu czy serwisie.

  Moduły, jakie znajdują się w systemie to m.in. produkcja, handel i dystrybucja, raportowanie i analizy, zarządzanie projektami, aplikacje mobilne, finanse i księgowość, czy produkcja . Każdy z nich dobrany do odpowiedniej firmy daje inne korzyści. Wybierając rozwiązanie Comarch ERP XL sprawnie docieramy do najbardziej aktualnych informacji dotyczących poszczególnych działów naszego przedsiębiorstwa.

  Co ważne – wszystkie dane są cały czas dostępne – można do nich dotrzeć w każdej chwili, co pozwala zautomatyzować firmę i obniżyć koszt działania.

  Integracja z systemami informatycznymi

  Comarch ERP XL w pełni integruje się z systemem Connecto DMS, który składa się z elektronicznego obiegu dokumentów, CRM, zarządzania projektami oraz Business Intelligence. Każdy z modułów można dowolnie konfigurować, co ułatwia funkcjonowanie firmy.

  Cena systemu

  Kwoty uzależnione są od modułów, jakie wybieramy. Wszystko odbywa się według etapów, jakimi są spotkania z klientem, poznanie priorytetów i potrzeb firmy. Dopiero potem następuje wdrożenie, po których przychodzi czas na szkolenie pracowników korzystających z systemu. Te punkty składają się na wybór systemu XL – jednego z najbardziej popularnych rozwiązaniu ERP w Polsce.

  Jakie zalety posiada system Comarch ERP XL?

  usprawnienie procesu sprzedaży
  zwiększenie kontroli przychodów i wydatków firmy
  zautomatyzowanie prac wszystkich działów

  Demo Comarch ERP XL

  Wypełnij poniższy formularz i pobierz demo oprogramowania

  Pobierz Demo Oprogramowania