Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

5. ecommerce
Platformy usługowe wspierające przedsiębiorców w sprzedaży internetowej oraz kontaktach B2B. To przede wszystkim poszerzenie grona klientów, oszczędność czasu i dostępność aplikacji z każdego miejsca na świecie.

E-Sklep to oprogramowanie ułatwiające firmom sprzedaż internetową. Dotyczy to zarówno przedsiębiorstw korzystających z systemu Comarch ERP oraz tych, które nie stosują tego rozwiązania. E-sklep to dodatkowy kanał sprzedaży dostępny na komputerach i urządzeniach mobilnych (tablet, smartfon). Całość umieszczona jest na serwerze, co umożliwia korzystanie ze sklepu zawsze, gdy mamy dostęp do internetu.

Buduj

bazę klientów i nawiązuj kontakty

Zwiększ

swoją sprzedaż dzięki rozbudowanej ofercie

Działaj

mobilnie i bez przerwy

Prowadź

sklep internetowy o wiele tańszy od stacjonarnego


To platforma, dzięki której możliwa jest sprzedaż towarów w internecie zarówno w ilościach hurtowych, jak i detalicznych. Warto wiedzieć, że wystawianie oferty produktu czy usługi jest darmowe i nie jest pobierana prowizja za ich sprzedaż. Dzięki stronie możemy dotrzeć do osób prywatnych oraz przedsiębiorstw.

Przyciągaj

klientów aktualną ofertą

Ustalaj

konkurencyjne ceny towaru

Zdobywaj

uznanie wśród firm i prywatnych klientów

Oferuj

wszystko w jednym miejscu


B2B Panel kontrahenta to platforma do porozumiewania się z partnerami biznesowymi Twojej firmy. Gwarantuje ona uproszczenie procesów związanych z obsługą zamówień i wzmacnia współpracę ze stałymi odbiorcami towarów czy usług. Jest to coś więcej niż miejsce do składania zamówień. Dzięki niej możemy wyszukiwać i generować oferty, a ponadto kontrolować status zleceń związanych z serwisem i reklamacją. Każdemu klientowi jesteśmy w stanie zaoferować indywidualne rozwiązanie, a sama komunikacja z parterami biznesowymi stanie się efektywniejsza.

Monitoruj

stan realizacji zamówień

Obsługuj

zdalnie partnerów biznesowych

Dostosuj

ofertę pod wymagania swoich klientów

Wyróżnij

się na tle konkurencji

Szybki kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości