Zaufało nam już ponad 600 klientów.

Wspomagamy funkcjonowanie międzynarodowych korporacji, wielooddziałowych firm oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Elastyczność oferty sprawia, że jesteśmy w stanie przedstawić rozwiązanie dla każdej branży. Setki odbytych przez nas spotkań, wykonanych analiz i wdrożeń usprawniły pracę naszych klientów oraz pozwoliły nam uzyskać ich pełne zaufanie. Dziękujemy!

Wśród klientów znajdują się między innymi przedstawiciele branży: handlowej, usługowej, produkcyjnej, budowlanej oraz projektowej. Osoby korzystające z oferty Connecto wybierają nie tylko systemy usprawniające działanie ich firmy, ale także decydują się na pakiety szkoleń, które prowadzone są przez naszych pracowników. Każda rozmowa, analiza przedwdrożeniowa, jak i późniejsze szkolenia to indywidualnie podejście do danej firmy.

Szybki kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.