Connecto oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne usprawniające funkcjonowanie przedsiębiorstwa, niezależnie od branży. Wdrażamy systemy ERP marki Comarch, z którą współpracujemy od 2005 roku, czyli od początku istnienia naszej firmy.

Jesteśmy producentem oprogramowania DMS wykorzystywanego do zarządzania firmą i relacjami z klientem za pomocą komputera i/lub urządzeń mobilnych. Rozwiązania te sprawiają, że zadania w firmie są cały czas pod kontrolą, a sama praca poszczególnych działów staje się efektywniejsza.

Obsługujemy firmy działające między innymi w branży produkcyjnej, handlowej, usługowej, czy budowlanej. Od 2011 roku jesteśmy partnerem Śląskiej Izby Budownictwa.

Wspieramy klientów na każdym etapie projektu – od zdefiniowania potrzeb, przez implementacje systemu, aż po szkolenie i bieżącą pomoc. Do zamówień podchodzimy indywidualnie, dobierając odpowiednie narzędzia informatyczne, dzięki którym firmy osiągają wymierne korzyści finansowe.

W 2016 roku zostaliśmy złotym partnerem firmy Microsoft.

Szybki kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.