• Program dla deweloperów – poznaj możliwości systemu Connecto [video]

  Data publikacji: 19 kwietnia 2018

  Connecto DMS Youtube
  [Głosów:0    Średnia:0/5]

  Program dla deweloperów od Connecto pozwala na uporządkowanie działań związanych z zapytaniami ofertowymi, przygotowaniem propozycji pod konkretnego Klienta, czy stworzenia notatki po spotkaniu. Sprawdź, jak działa system Connecto DMS dla deweloperów w praktyce. Video oraz opis systemu w dalszej części artykułu.

  Program dla deweloperów od Connecto

  W systemie DMS od Connecto pojawiły się trzy zapytania z formularzy kontaktowych na stronach internetowych prowadzonych inwestycji. Handlowiec uruchamia listę zapytań i wybiera wiadomość od pana Karola Kowalskiego, który jest zainteresowany kupnem mieszkania. Użytkownik za pomocą przycisku „zaakceptuj” konwertuje zapytanie na nowy potencjał sprzedażowy.

  Program dla deweloperów - Connecto DMS

  Pojawia się formularz potencjalnego Klienta. Zawiera on dane kontaktowe i adresowe, historię relacji oraz ankietę preferencji. Handlowiec wykonuje telefon do Klienta i zapisuje w systemie to, co z nim ustalił – „Telefon do pana Karola –  ustaliłem preferencje i termin spotkania”.

  Zapytaj o demo systemu informatycznego

  Następnie zapisuje w systemie crm dla deweloperów przypomnienie o spotkaniu handlowym, które odbędzie się 13 marca, o godzinie 10:00. Uzupełnia ankietę preferencji, wybierając inwestycje „Connectowe wzgórza” w stanie deweloperskim, z balkonem, w cenie do 400 tysięcy złotych. System automatycznie filtruje bazę lokali i przedstawia wyniki.

  Program dla deweloperów oferta

  W czasie spotkania z Klientem handlowiec prezentuje materiały dotyczące inwestycji i dostępnych lokali. Na wybrane przez Klienta mieszkania przygotowuje ofertę. Prosi o podanie adres e-mail, na który prześle komplet materiałów. Wysłana oferta automatycznie pojawia się w historii relacji.

  Zapytaj o demo systemu informatycznego

  Po zakończonym spotkaniu handlowiec sporządza notatkę: „Spotkanie udane. W załączeniu oferta. W przyszłym tygodniu decyzja”. Aby nie zapomnieć o kontakcie z Klientem, handlowiec tworzy zadanie, które mu o tym przypomni.

  Program dla deweloperów - wizualizacja

  Nie tylko dla nieruchomości

  Na podobne rozwiązania decydują się firmy z branży budowlanej. Wybierają oprogramowanie dla budownictwa oraz systemy do prowadzenia projektów. Przeglądając ofertę firmy Connecto poznasz systemy informatyczne klasy DMS oraz ERP. Na DMS składa się m.in elektroniczny obieg dokumentów, Business Intelligence oraz opisywane wyżej projekty i CRM. Specjaliści z Connecto gwarantują integrację rozwiązania Connecto DMS z systemami ERP Optima oraz XL, których producentem jest krakowska firma Comarch.

  Zapytaj o demo systemu informatycznego

  Dopasowanie pod wymagania i potrzeby

  To, co wyróżnia systemy informatyczne oferowane przez Connecto to przede wszystkim dopasowanie rozwiązania pod wymagania i potrzeby oraz możliwości Klienta. Informacje na temat systemu najprościej uzyskać biorąc udział w prezentacji zdalnej, a następnie podczas spotkania, na którym ustalone są szczegóły funkcjonowania oprogramowania. Ważnym elementem jest też analiza przedwdrożeniowa. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami pod numerem telefonu 32 263 00 00 lub mailowo biuro@connecto.pl