• Wypisywanie delegacji w systemie Connecto DMS [video]

  Data publikacji: 12 lutego 2018

  Connecto DMS Youtube
  [Głosów:2    Średnia:3/5]

  Wypisywanie delegacji to kolejny film z serii prezentującej możliwości oraz działanie systemu Connecto DMS. Jak wypisać delegację oraz co powinno się w niej zawierać i do kogo trafia gotowy dokument? Przedstawiamy to w filmie na YouTube oraz opisujemy w artykule.

  1. Wypisywanie dokumentu przez Handlowca
  2. Przesłanie uzupełnionego dokumentu do weryfikacji
  3. Dlaczego system DMS od Connecto?

  Wypisywanie dokumentu przez Handlowca

  Handlowiec zalogował się do systemu i wybrał przycisk „dodaj nową delegację”. System automatycznie podpowiada pracownika, jednak daje także możliwość konfiguracji wypisania delegacji w czyimś imieniu. Użytkownik uzupełnia datę stworzenia dokumentu oraz wypisuje dane dotyczące odbytej podróży. Wpisuje cel delegacji i nazwę firmy, do której się udał.

  cel podróży - wypisywanie delegacji Connecto DMS
  fot. cel podróży – wypisywanie delegacji Connecto DMS

   

  Środkiem lokomocji był samochód prywatny handlowca, a ten nie znajduję się w spisie pojazdów, dlatego użytkownik musi dodać go samodzielnie. Wpisuje markę, model, numer rejestracyjny oraz właściciela pojazdu i pojemność, która jest niezbędna do wyliczenia stawki za kilometr.  Samochód pojawił się na liście pojazdów.  Następnie użytkownik uzupełnia tabelę kosztów podróży wpisując:

  1. Podróż do Warszawy samochodem prywatnym
  2. Przejazd taksówką, – dopinając do delegacji fakturę oraz uzupełniając pole inne koszty według rachunków
  3. Na koniec uzupełnia informacje o powrocie

   

  Przesłanie uzupełnionego dokumentu do weryfikacji

  W czasie delegacji handlowiec zjadł w hotelu śniadanie oraz kolację, co obniża kwotę diety delegacyjnej o 15 złotych. Zgodnie z wyliczoną dietą, kosztami przejazdu oraz innymi przedstawionymi rachunkami, handlowiec wnioskuje o 583 złote do wypłaty.  Uzupełniony dokument przesyła do weryfikacji.

  uzupełniony dokument delegacji Connecto DMS
  fot. uzupełniony dokument delegacji Connecto DMS

  Dlaczego system DMS od Connecto?

  System DMS od Connecto można dowolnie skonfigurować pod kątem modułów oraz samego sposobu działania. System informatyczny składa się m.in z elektronicznego obiegu dokumentów, business intelligence, CRM oraz projektów. Moduły wzajemnie się uzupełniają, ale ich ostateczny wybór zależy od potrzeb oraz wymagań Klienta.

  Oprogramowanie jest na bieżąco rozbudowywane o kolejne funkcjonalności. Co ważne – system w pełni integruje się z rozwiązaniami klasy ERP, m.in z Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL. Korzystają z tego setki firm z sektora MŚP oraz większe przedsiębiorstwa.

  Zapytaj o demo systemu informatycznego

  Specjaliści z Connecto są w stanie przeprowadzić audyt oraz analizę przedwdrożeniową, dzięki której można uniknąć błędów przy późniejszym wdrożeniu w przedsiębiorstwie. Oprócz tych działań w ofercie firmy znajduje się serwis powdrożeniowy (wsparcie/asysta), a także szkolenia z konkretnego modułu lub całego zakresu działania systemu informatycznego. Dotyczy to zarówno systemu Connecto DMS, jak i Comarch ERP.