• System do rozliczania projektów budowlanych

  Data publikacji: 14 marca 2021

  System do rozliczania projektów budowlanych
  [Głosów: 0   Average: 0/5]

  Twoje przedsiębiorstwo zajmuje się realizacją projektów budowlanych lub inwestycyjnych? Jeśli chcesz usprawnić jego działanie oraz poprawić rentowność, koniecznie powinieneś wdrożyć odpowiednie narzędzia IT. Wyjaśniamy, jakie korzyści daje system do rozliczania projektów budowlanych!

  Zapanowanie nad dużą ilością dokumentów i danych jest wyjątkowo trudne, szczególnie w przypadku kosztorysów. Profesjonalne oprogramowanie pozwala jak najlepiej zorganizować pracę na wszystkich jej etapach oraz zadbać o prawidłowe zarządzenie budżetem. Dowiedz się, jak dokładnie działa system do rozliczania projektów budowlanych i dlaczego warto z niego korzystać!

  1. Rozliczanie projektów budowlanych w systemie
  2. Zalety systemu do rozliczania projektu budowlanego
  3. Zapytaj o system

  Rozliczanie projektów budowlanych w systemie

  Rozliczanie projektów budowlanych w systemie jest o wiele wygodniejsze i szybsze. Profesjonalne narzędzia IT dedykowane kierownikom projektów oraz menadżerom znacznie ułatwiają zarządzanie. Wspierają proces planowania, dynamizują bieżącą obsługę, a także są niezwykle przydatne przy rozliczeniach.

  Oprogramowanie dla budownictwa obsługuje budżet, prowadzi harmonogram kosztów i przychodów oraz pomaga rozdysponować zadania czy zasoby niezbędne do wykonania poszczególnych etapów. Dzięki temu można znacznie usprawnić wymianę informacji, jednocześnie minimalizując ryzyko opóźnień, pomyłek czy niedopatrzeń.

  Co więcej, taki program stanowi także świetne wsparcie przy wyborze dostawców usług oraz materiałów. Z jego pomocą można wygodnie zamówić niezbędne surowce/tworzywa uwzględnione w kosztorysie oraz harmonogramie prac, obsłużyć ich dostawę, po czym przygotować rozliczenie budowy. W przypadku dużych projektów często współpracuje się nawet z kilkunastoma dostawcami, dlatego automatyzacja tego procesu jest dużym ułatwieniem.

  Poza rozliczaniem projektów budowlanych w systemie da się także na bieżąco analizować sytuację w przedsiębiorstwie, co pomaga szybko wykryć ewentualne nieprawidłowości. Na podstawie raportów generowanych przez program można bardziej świadomie podejmować kluczowe decyzje. W ten sposób zyskuje się jeszcze lepszą kontrolę nad wszystkimi najważniejszymi aspektami, tak by osiągnąć pożądane rezultaty. Dzięki temu można jak najlepiej prowadzić wszystkie projekty oraz cały czas trzymać rękę na pulsie.

  Zapytaj o system dla swojej firmy

  Zalety systemu do rozliczania projektu budowlanego

  Liczne zalety systemu do rozliczania projektu budowlanego sprawiają, że narzędzie to staje się coraz popularniejsze nie tylko w dużych, ale też średnich i małych firmach. Przede wszystkim znacznie ułatwia organizację oraz nadzorowanie przebiegu prac. Do tego pozwala obniżyć koszty realizacji oraz uzyskać najbardziej przystępne ceny, ponieważ posiada mechanizm prowadzenia konkursu zgłoszonych ofert. Daje szanse na to, by w prosty sposób zmniejszyć wydatki, a zarazem zwiększyć zyski.

  Co więcej, po wybraniu dystrybutorów można stworzyć najlepszy plan dostaw (dostosowany do harmonogramu realizacji), które będą realizowane bezpośrednio na plac budowy lub do magazynu. Wszystkie związane z tym dokumenty będą automatycznie generowane przez system, a po zarejestrowaniu zostaną od razu uwzględnione w budżecie, przez co uniknie się pomyłek.

  Do zalet systemu do rozliczania projektu budowlanego można też zaliczyć m.in. dostęp do historii cenowej zakupów, możliwość przypisania dostawców do konkretnych materiałów czy opcję tworzenia własnych zestawień finansowych. Oprogramowanie składa się z wielu niezwykle praktycznych modułów, które są intuicyjne w obsłudze i zawsze działają bez zarzutu.

  Zapytaj o system dla swojej firmy

  Zapytaj o system

  Chciałbyś wdrożyć takie oprogramowanie w swojej firmie? Zapytaj o system do rozliczania projektów budowlanych od Connecto! Umów się na spotkanie, podczas którego konsultant dokładnie objaśni sposób działania programu i przedstawi jego poszczególne funkcje, a także wyczerpująco odpowie na wszystkie ewentualne pytania.

  Prezentacja może odbyć się w siedzibie Twojego przedsiębiorstwa lub podczas wideokonferencji. Udział w niej jest bezpłatny i niezobowiązujący. Jeśli jednak rozwiązanie Connecto Cię zainteresuje, od razu otrzymasz spersonalizowaną ofertę. Zadzwoń na numer 32 263 00 00  lub wypełnij formularz w zakładce kontakt!