• Systemy ERP i DMS

  Data publikacji: 12 grudnia 2017

  Systemy informatyczne dla firm
  [Głosów: 1   Average: 5/5]

  W ofercie Connecto znajdują się systemy informatyczne ERP firmy Comarch oraz nasz autorski system DMS, który usprawnia przepływ informacji i dokumentów w przedsiębiorstwie. Poniżej wyjaśniamy dlaczego warto na nas stawiać i gdzie się znajdujemy.

  Systemy informatyczne dla małych, średnich i wielkich przedsiębiorstw

  Systemy ERP firmy Comarch (www.comarch.pl) oferujemy już od 10 lat. Jesteśmy też producentem oprogramowania Connecto DMS, które pozwala zarządzać przepływem informacji i dokumentów w firmie, usprawnia kontakt z klientem, dzięki modułowi CRM, daje możliwość tworzenia analiz i raportów oraz kontrolować każdy etap wykonywanego projektu. To przekłada się na lepsze funkcjonowanie firmy oraz zyski.

  Systemy informatyczne dla firmSystemy informatyczne w naszej ofercie

  Systemy informatyczne Comarch ERP (www.comarch.pl/erp), Comarch DMS oraz Connecto DMS są dobierane indywidualnie dla każdego klienta. Wszystko zależy od branży, wielkości firmy, a przede wszystkim potrzeb. Przez 11 lat istnienia obsłużyliśmy ponad 600 przedsiębiorstw działających w budowlance, produkcji, handlu, usługach, czy księgowości.

  Nasza oferta dzieli się na dwie części, które zawierają systemy informatyczne – Connecto DMS oraz Comarch ERP:

  System Connecto DMS zawiera cztery niezależne od siebie moduły, które można ze sobą połączyć. Są to: Business Intelligence, zarządzanie projektem, relacje z klientem (CRM) oraz obieg dokumentów. Dowiedz się więcej o systemie Connecto DMS.

  System ERP firmy Comarch to rozwiązanie, w których znajdziemy: aplikacje mobilne, e-commerce i b2b, zarządzanie produkcją, sprzedażą i dystrybucją oraz księgowość, a także kadry i płace. Przeczytaj o systemach ERP: Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL.

  Systemy informatyczne dla firm Comarch ERP

  Każde spotkanie z klientem rozpoczynamy od poznania potrzeb oraz założeń firmy. Dzięki temu jesteśmy w stanie określić, który program i moduły będą najlepszym rozwiązaniem – czy lepszy będzie system ERP czy DMS. Nasi specjaliści przeprowadzają analizę przedwrożeniową oraz szkolą pracowników firmy, gdzie wdrażany jest system informatyczny.

  Wersje DEMO oferowanych systemów

  Czym wyróżnia się firma Connecto?

  Poza tworzeniem własnego oprogramowania DMS i wdrażaniem systemów ERP firmy Comarch jesteśmy w stanie stworzyć też aplikacje mobilne, niezależnie od firmy, branży i wymagań. Dzięki temu każdy klient, który do nas trafia otrzymuje aplikację mobilną, jakiej nie było do tej pory na rynku.

  Cechuje nas indywidualność i terminowość, bo wiemy jak ważny jest czas, szczególnie w biznesie. W 2016 roku zostaliśmy złotym partnerem firmy Microsoft, co potwierdza, że systemy informatyczne i ich zastosowanie nie są nam obce. Pod kątem aplikacji mobilnych współpracujemy z firmą MakeApps.

  Comarch DMS i Connecto DMS – zapytaj o ofertę

  Pomożemy określić potrzeby firmy oraz dobrać właściwe rozwiązanie. Spośród dostępnych, opisanych wyżej rozwiązań, czyli: Comarch ERP, Comarch DMS oraz Connecto DMS, nasi specjaliści dopasują oprogramowanie, które w całości będzie odpowiadać wymaganiom postawionym przez Klienta.

  Comarch DMS to nowa odsłona obiegu dokumentów, do której wprowadzono intuicyjny kreator dashoboardów, a także opcję przeglądania raportów na każdej z plaform dostępnych w przedsiębiorstwie (desktop, web, oprogramowanie iOS oraz Android). Zmiany nazwy dokonano też przy wersji mobilnej systemu. Od niedawna nazywa się ona Comarch Mobile DMS.

  Wersje DEMO oferowanych systemów

  Jak nas znaleźć?

  To proste, bo jesteśmy ogólnodostępni. Posiadamy dwie siedziby – jedna z nich mieści się w Sosnowcu przy ulicy Mariackiej 1. Druga zaś w centrum Łodzi przy ulicy Łagiewnickiej 54. Od poniedziałku do piątku odpowiadamy też na maile kierowane pod adres [email protected] oraz odbieramy telefony –  32 263 00 00.

  POZNAJ INNE ROZWIĄZANIA KONTAKT