• Demo Comarch ERP Optima

  Data publikacji: 21 września 2017

  Cennik Comarch ERP Optima
  [Głosów:1    Średnia:5/5]

  Oprogramowanie Comarch ERP Optima przeznaczone jest dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, niezależnie od branży. Pobierz demo Comarch ERP Optima.

  POBIERZ DEMO OPROGRAMOWANIA

  W jakiej branży najczęściej występuje system Comarch ERP Optima?

  System najczęściej wykorzystywany jest w przedsiębiorstwach pod kątem handlu, księgowości oraz zarządzania, choć nie jest to regułą. Jego elastyczność powoduje, że można go zastosować w każdej, nawet mniej popularnej branży. Poniżej przedstawiamy korzyści, jakie wynikają z wykorzystania Optimy w poszczególnych branżach. Pobierając DEMO OPTIMA zobaczysz jak system działa w praktyce. Rozwiązanie w całości integruje się z systemem Connecto DMS.

  Zalety Comarch ERP Optima dla handlu i dystrybucji

  Wykorzystywany w handlu i dystrybucji z powodu dużego usprawnienia procesów sprzedaży, kontroli na magazynie. Ponadto daje możliwość zarządzania i monitorowania pracy handlowców dzięki aplikacjom mobilnym. Wszystko przekłada się na sprawną i szybką obsługę klienta. System wpływa na przyśpieszenie działań związanych ze sprzedażą i zautomatyzowanie codziennych czynności przez co, praca staje się płynna i bezbłędna.

  System dla księgowości Comarch ERP Optima

  Comarch ERP Optima dla księgowość to ułatwienie w postaci rozliczenia płatności, wypłat pracowników oraz deklaracji podatkowych. Możemy usprawnić każdą czynność związaną z księgowością, co przekłada się na redukcję czasu i kosztów. Cały czas mając gwarancję producenta mówiącą o zgodności systemu z aktualnymi przepisami prawa.

  Jak Comarch Optima sprawdza się w zarządzaniu?

  Dzięki wspólnej bazie danych, która występuje w systemach ERP możemy analizować działania z różnych obszarów. Otrzymujemy informacje mówiące o obecnych trendach i procesach, więc na bieżąco możemy podejmować decyzje, które pozwoli na dalszy rozwój. Pracę ułatwia też prosty i szybki dostęp do danych z systemu oraz wyznaczenie osób, które mają mieć wgląd w konkretne dokumenty.

  Demo Comarch ERP Optima

  Wypełnij formularz i pobierz demo oprogramowania Comarch ERP Optima na Twój komputer. W razie pytań nasi specjaliści są do dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 32 263 00 00 lub mailowo biuro@connecto.pl

  POBIERZ DEMO OPROGRAMOWANIA