• Aplikacje mobilne dla firm

  Data publikacji: 10 kwietnia 2020

  Aplikacje mobilne dla firm
  [Głosów: 2   Average: 5/5]

  Są osoby, które potrzebują kilku lat, by przekonać się, że w ich firmie potrzebne są nowoczesne rozwiązania. Są też tacy, którzy korzystają z nich już na starcie. Mowa o mobilności, która dzisiaj jest synonimem szybkiej sprzedaży i dotarcia do klienta. To zaś przekłada się na zysk, dlatego ważny jest wybór aplikacji mobilnych skrojonych na miarę danej działalności. Jakie są zalety aplikacji i jak sprawdzają się w poszczególnych działach?

  Aplikacje mobilne dla firm
  Poznaj aplikację Connecto DMS Mobile

  Poznaj aplikację Connecto DMS Mobile

  Aplikacje na zamówienie tworzymy z firmą makeApps – kliknij, by poznać ofertę

  Aplikacje na zamówienie tworzymy z firmą makeApps – kliknij, by poznać ofertę

  Comarch ERP mobile sprzedaż

  Aplikacja Comarch ERP mobile sprzedaż to ukłon w stronę przedstawicieli handlowych oraz tych, którzy większość czasu spędzają w podróżach służbowych albo w siedzibie klienta. To również gwarancja stałego dostępu do najważniejszych i aktualnych danych o firmie. Ponadto przedstawiciel handlowy ma wgląd do historii transakcji, płatności oraz działań dotyczących danego klienta, co przyśpiesza działania związane z zamówieniami i sprzedażą. Wygodną opcją jest również czat, który zapewnia stały kontakt między handlowcami.

  Aplikacje mobilne dla firm Comarch ERP

  Udogodnieniem jest możliwość przeprowadzania transakcji sprzedaży typu presseling i vanselling:
  Presseling to przyjmowanie zamówień i ofert u klienta. Dzięki temu możliwa jest szybka realizacja na magazynie. Pomaga w tym aplikacja Comarch WMS Magazynier, o której piszemy poniżej.
  Vanselling to realizowanie sprzedaży u klienta poprzez wystawienie faktury czy paragonu w siedzibie zamawiającego.

  Aplikacja ERP mobile sprzedaż pozwala też skutecznie planować i realizować wizyty handlowe. Dzięki niej każde spotkanie i kontakt telefoniczny są zarejestrowane, a wszystkie informacje o podjętych działaniach wobec klientów trafią do centrali. Możliwa jest także rejestracja trasy przejazdu handlowca. Dziś aplikacje mobilne dla firm pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze, o czym handlowcy wiedzą doskonale.

  Pracownicy są w stanie realizować działania zlecone przez kierownika w Comarch ERP Mobile Kierownik Sprzedaży, a wszystko odbywa się przy wykorzystaniu jednego ekranu. Warto podkreślić, że aplikacja Comarch ERP Mobile Sprzedaż działa z systemami Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum. Rozwiązania te dostępne są w zakładce “aplikacje mobilne” na stronie https://www.connecto.pl/erp/aplikacje-mobilne/

  POBIERZ DEMO OPROGRAMOWANIA

  Aplikacje mobilne dla firm: e-Pracownik

  Comarch ERP e-Pracownik to aplikacja, która pozwoli zarządzać czasem pracy i urlopami naszego zespołu. To przede wszystkim:

  Planowanie i powiadomienia
  zaplanujemy i zatwierdzimy urlopy wypoczynkowe
  zaplanujemy i potwierdzimy wyjazd służbowy
  otrzymamy powiadomienia mailowe dotyczące zaplanowania urlopu, e-nieobecności i delegacji oraz o ich zatwierdzenie
  Stały dostęp do wydruków, m.in. PIT, kwit wypłaty, które zostały przygotowanych w programie kadrowo-płacowym

  Aplikacje mobilne dla firm: zarządzanie czasem i urlopami zespołu

  Dostępna jest również funkcja e-nieobecności – umożliwia ona pracownikowi odnotowanie nieobecności o charakterze ogólnym. Jednak po dostarczeniu odpowiednich dokumentów zostanie zmieniona w programie na zwolnienie chorobowe lub inny czynnik, niezależny od woli pracownika.

  Czynności dotyczące czasu pracy pracownika
  możemy odnotować rzeczywisty czas pracy na podstawie obecności lub kalendarza.
  widzimy indywidualny pulpit dla każdego z pracowników
  posiadamy możliwość ustalenia planu pracy w układzie 5,7 i 31-dniowym
  mamy dostęp do grafiku urlopowego współpracowników i grupy pracowników zalogowanego kierownika.

  Aplikacje mobilne dla firm umożliwiają wgląd na listę pracowników wraz z ich danymi personalnymi. Mamy też dostęp do ewidencji umów cywilnoprawnych i widzimy listę kwalifikacji każdego pracownika, którą możemy edytować. Są też funkcje pozwalające zarządzać listą użytkowników, gdzie pojawia się informacja o ich stanie konta.

  Aplikacje mobilne dla firm: pełny wgląd w czas pracy i zadania pracownika

  Comarch ERP e-Pracownik współpracuje  z modułem kadrowo-płacowym w Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum.

  POBIERZ DEMO OPROGRAMOWANIA

  Comarch ERP Mobile Kierownik Sprzedaży

  Odpowiednie narzędzie do zarządzania zespołem pracującym zarówno w biurze, jak i w terenie. Jego główną zaletą jest możliwość monitorowania efektów pracy zespołu na bieżąco z poziomu jednej aplikacji. Dzięki aplikacji Comarch ERP Mobile Kierownik Sprzedaży bardzo szybko możemy dokonywać wszelkich zmian związanych z planowaniem, potwierdzaniem i odrzucaniem działań zleconych pracownikom. Cały czas możemy optymalizować trasy jednocześnie planując zadania. Poza tym widzimy, gdzie aktualnie znajdują się nasi pracownicy oraz analizować zarejestrowanie przez nich trasy.

  Aplikacje mobilne dla firm: monitorowanie efektów pracy zespołu

  To także sprawna komunikacja z pracownikami, dzięki czemu bez problemu przekażemy pilne wiadomości odpowiednim osobom. To w końcu też sprawne zarządzanie pracownikami, ich rejonami oraz klientami. Aplikacja Comarch ERP Mobile Kierownik Sprzedaży jest w pełni kompatybilna z Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum.

  POBIERZ DEMO OPROGRAMOWANIA

  WMS Magazynier

  W wielu firmach to magazyn jest jednym z ważniejszych miejsc, dlatego tak niezbędna jest odpowiednia organizacja działań. W realizacji dyspozycji i obsłudze nośników na magazynie pomaga aplikacja Comarch WMS Magazynier.

  Aplikacje mobilne dla firm: WMS Magazynier

  Dzięki aplikacji będziemy w stanie przyjmować, wydawać, przesuwać, czy inwentaryzować towary. Wtedy też magazynier realizuje dyspozycje magazynowe, które przydzielił mu kierownik oraz dodawać nowe dokumenty magazynowe z poziomu kolektora danych.

  Korzyści wynikające z zastosowania aplikacji
  zniwelowanie pomyłek
  szybsza realizacja działań
  prosty przekaz poleceń
  ograniczenie kosztów

  POBIERZ DEMO OPROGRAMOWANIA

  Ibard24.pl

  To specjalnie wydzielona przestrzeń dyskowa w chmurze Comarch, na której klienci mogą przechowywać swoje dane oraz dzieląc się nimi z wybranymi użytkownikami. Dzięki temu nie ryzykujemy utratą danych, a bieżąca archiwizacja plików pozwala odzyskać dane w momencie przypadkowego usunięcia ich komputera czy telefonu.

  Aplikacje mobilne dla firm: przestrzeń dyskowa w chmurze Comarch

   

  Ifaktury24.pl

  To system dla firm, które samodzielnie chcą wystawiać dokumenty handlowe, kontrolować stan magazynowy czy prowadzić księgowość. Jego główna zaletą jest ogólna dostępność, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz, bo system dostępny jest przez przeglądarkę internetową na dowolnym urządzeniu. Osoby korzystające z ifaktury24.pl mogą wystawiać towary na sprzedaż we własnych sklepach internetowych albo na stronie wszystko.pl. System dopasowany jest do potrzeb firm z różnych branż.

  Aplikacje mobilne dla firm: ifaktury24.pl