• CDN Optima

  Data publikacji: 28 maja 2019

  CDN Optima demo
  [Głosów: 1   Average: 5/5]

  CDN Optima to obecnie jeden z najbardziej popularnych systemów klasy ERP w Polsce. Swoją popularność zawdzięcza doskonale skomponowanemu zestawowi modułów, w oparciu o które niemal każda firma w Polsce może budować procesy biznesowe. System CDN Optima wykorzystywany jest w dziesiątkach tysięcy firm z każdego sektora gospodarki.

  Oprogramowanie CDN Optima wykorzystywane jest zarówno przez jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i małe i średnie firmy o zasięgu ogólnopolskim, oraz przedstawicielstwa międzynarodowych korporacji w Polsce. Przeczytaj ten artykuł aby dowiedzieć się w jaki sposób usprawnić wewnętrzne procesy firmy z użyciem nowoczesnego systemu do zarządzania firmą klasy ERP – CDN Optima.

  1. Program CDN Optima
  2. Comarch CDN Optima
  3. CDN Optima – moduły
  4. Demo CDN Optima

  Program CDN Optima

  Program CDN Optima charakteryzuje się budową modułową, oznacza to, że poszczególne funkcje systemu i obszary podzielone zostały na części powiązane z danym zestawem obowiązków lub czynności wykonywane przez poszczególne działy firmy. Sposób licencjonowania programu CDN Optima przekłada się na jego skalowalność czyli możliwość wzrostu oprogramowania razem z firmą.

  Zapytaj o system dla swojej firmy

  Przykładowo z początku firma o profilu handlowym potrzebować będzie dwóch modułów do wystawiania faktur, z czasem jednak uruchomi magazyn i dokupi dwa moduły handel. Zatrudniając dodatkowego pracownika dokupi jedynie jeden kolejny moduł handel w programie CDN optima. Z czasem aby lepiej realizować swoje codzienne czynności firma zdecyduje się na zakup modułu CRM i Serwis. Po czasie właściciel firmy zatrudni księgową i wyposaży ją w moduł księgowy małej lub dużej księgowości i być może moduł kadrowy.

  System, który przed laty mógł służyć jedynie do wystawiania faktur, dzisiaj, po latach może dalej wspierać we wszystkich procesach biznesowych firmę, która w tym czasie urosła kilkadziesiąt razy i zatrudnia obecnie nawet 100 lub więcej pracowników i posiada wiele oddziałów w całej Polsce. Wiele firm korzystających z programu CDN Optima robi to od lat, równie liczne grono stanowią też nowe firmy, którzy codziennie zasilają grono użytkowników programu CDN Optima.

  Comarch CDN Optima

  Comarch CDN Optima to nazwa wykorzystywana przez wiele osób. Jest to potoczna nazwa systemu Comarch ERP Optima. Nazwa ta wynika z faktu, że oryginalnie, producentem sytemu Comarch CDN Optima była firma CDN (Compact Disc Novelty), która została zakupiona w roku 2003 przez krakowskiego giganta IT – Comarch S.A. Krakowski Comarch zmienił nazwę systemu Comarch CDN Optima na Comarch Optima, a następnie w roku 2012 Comarch ERP Optima. Na dzień dzisiejszy do rodziny Comarch ERP należą:
  Comarch ERP Klasyka
  Comarch ERP XL
  Comarch ERP Altum
  COMARCH ERP Retail

  Oto lista CDN Optima – moduły zawierająca główne elementy systemu:
  Kasa/Bank – za jego pomocą można ewidencjonować wydatki i wpływy na raportach kasowych. Preliminarz płatności pozwala na śledzenie cashflow firmy czyli planowanych i realnych przychodów i wydatków rozbitych w czasie;
  Faktury – moduł pozwala na wystawianie dokumentów kosztowych takich jak faktury czy korekty do faktur;
  Handel – moduł handel rozszerza funkcjonalność modułu Faktury o możliwość zarządzania magazynami i tworzenia dokumentów magazynowych typu WZ, RW czy MM;
  Serwis – tutaj znajdują się funkcje dotyczące rejestracji i obsługi zleceń serwisowych, oraz harmonogramowania i realizacji zadań z nimi związanych;
  Księga podatkowa – tzw. mała księgowość. Umożliwiona prowadzenie księgi przychodów i rozchodów;
  Księga handlowa – Doskonałe narzędzie dla zaawansowanej księgowości w oparciu o plan kont;
  Środki Trwałe – Pozwala na ewidencjonowanie i rozliczanie posiadanych przez firmę środków trwałych;
  Kadry i Płace – w tym module znajdują się wszystkie funkcje do zarządzania zasobami ludzkimi, oraz naliczania płac i rozliczania urlopów i innych nieobecności;
  Analizy Business Intelligence – Zestaw funkcjonalności pozwalających na zebranie wszystkich danych zgromadzonych w bazie i analizowanie ich w postaci tabel i wykresów.

  Demo CDN Optima

  Uzupełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń 32 263 00 00 i poznaj demo CDN Optima. Zachęcamy również do  prezentacji zdalnej lub lokalnie – w siedzibie Twojej firmy lub w jednym z oddziałów firmy Connecto. Specjaliści z Grupy Connecto przygotują spersonalizowaną prezentację w czasie której będą opisywać rozwiązania Twoich problemów w oparciu o system CDN Optima. Spotkanie nie będzie miało ścisłego scenariusza, ponieważ ten będzie na bieżąco tworzony w oparciu o Twoje uwagi i pytania. Nie czekaj dłużej i już teraz umów się na prezentację demo CDN Optima.

  Zapytaj o system dla swojej firmy