• Connecto DMS Mobile

  Data publikacji: 4 października 2017

  Connecto DMS Mobile
  [Głosów: 5   Average: 5/5]

  Aplikacja Connecto DMS Mobile. Zdecyduj się na system producenta Connecto i zarządzaj swoją firmą zarówno z poziomu komputera, jak i telefonu! Zobacz system, który odmieni Twoją pracę.

  Connecto DMS Mobile

  Aplikacja Connecto DMS Mobile zawiera najważniejsze funkcje systemu Connecto DMS. Wśród nich znajdują się: słowniki, dokumenty, działania, skrzynka operatora, kalendarz, raporty BI oraz lista zadań. Dzięki temu użytkownik z jednego miejsca ma dostęp do wszystkich informacji o dokumentach i firmie oraz tworzeniu raportów i analizowania ich.

  Connecto DMS Mobile - dashboard
  fot. Connecto DMS Mobile – dashboard

   

  Poznaj System Connecto DMS Mobile

  To doskonałe rozwiązanie dla handlowców, kierowników oraz właścicieli firm. Każdy z nich jest w stanie, w dowolnym momencie sprawdzić najważniejsze wiadomości i potwierdzić/odwołać umówione spotkania widoczne w kalendarzu. Zadzwoń 32 263 00 00 lub napisz [email protected] nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

  Connecto DMS Mobile - kalendarze
  fot. Connecto DMS Mobile – kalendarze

   

  Dodawaj faktury kosztowej z dowolnego miejsca

  Aplikacja umożliwia dodawanie faktury kosztowej poprzez dodanie zrobienie zdjęcia lub dodanie załącznika z telefonu. Dokument ten automatycznie pojawia się w systemie u każdego użytkownika, który jest do tego uprawniony. Faktura zawiera pełny opis, identycznie jak ta, która wprowadzana jest tradycyjnie do systemu.

  Connecto DMS Mobile - faktura kosztowa
  fot. Connecto DMS Mobile – faktura kosztowa

   

  Stały kontakt z Klientem

  Korzystając z aplikacji masz pewność stałego kontaktu z Klientem oraz dostępu do informacji o działaniach w firmie. Można powiedzieć, że to swego rodzaju elektroniczny obieg dokumentów w telefonie. Z poziomu telefonu możliwy jest dostęp do karty usług, protokołów odbioru oraz faktur kosztowych.

  Connecto DMS Mobile - panel
  fot. Connecto DMS Mobile – panel

   

  Zapytaj o więcej możliwości! Zadzwoń 32 263 00 00 lub napisz [email protected]