• Comarch ERP Optima – demo oprogramowania

  Data publikacji: 10 lutego 2019

  Cennik Comarch ERP Optima
  [Głosów: 3   Average: 5/5]

  Oprogramowanie Comarch ERP Optima przeznaczone jest dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, niezależnie od branży. Pobierz demo Comarch ERP Optima.

  POBIERZ DEMO OPROGRAMOWANIA

  W jakiej branży najczęściej występuje system Comarch ERP Optima?

  System najczęściej wykorzystywany jest w przedsiębiorstwach pod kątem handlu, księgowości oraz zarządzania, choć nie jest to regułą. Jego elastyczność powoduje, że można go zastosować w każdej, nawet mniej popularnej branży. Poniżej przedstawiamy korzyści, jakie wynikają z wykorzystania Optimy w poszczególnych branżach. Pobierając DEMO OPTIMA zobaczysz jak system działa w praktyce. Rozwiązanie w całości integruje się z systemem Connecto DMS.

  Zalety Comarch ERP Optima dla handlu i dystrybucji

  Wykorzystywany w handlu i dystrybucji z powodu dużego usprawnienia procesów sprzedaży, kontroli na magazynie. Ponadto daje możliwość zarządzania i monitorowania pracy handlowców dzięki aplikacjom mobilnym. Wszystko przekłada się na sprawną i szybką obsługę klienta. System wpływa na przyśpieszenie działań związanych ze sprzedażą i zautomatyzowanie codziennych czynności przez co, praca staje się płynna i bezbłędna.

  System dla księgowości Comarch ERP Optima

  Comarch ERP Optima dla księgowość to ułatwienie w postaci rozliczenia płatności, wypłat pracowników oraz deklaracji podatkowych. Możemy usprawnić każdą czynność związaną z księgowością, co przekłada się na redukcję czasu i kosztów. Cały czas mając gwarancję producenta mówiącą o zgodności systemu z aktualnymi przepisami prawa.

  Jak Comarch Optima sprawdza się w zarządzaniu?

  Dzięki wspólnej bazie danych, która występuje w systemach ERP możemy analizować działania z różnych obszarów. Otrzymujemy informacje mówiące o obecnych trendach i procesach, więc na bieżąco możemy podejmować decyzje, które pozwoli na dalszy rozwój. Pracę ułatwia też prosty i szybki dostęp do danych z systemu oraz wyznaczenie osób, które mają mieć wgląd w konkretne dokumenty.

  Integracja Comarch ERP Optima

  Oprogramowanie Comarch ERP Optima może zostać zintegrowane z innymi systemami informatycznymi używanymi przez przedsiębiorstwo. Pozwala to na tworzenie płynnych przepływów pracy w ramach procesów biznesowych realizowanych przez przedsiębiorstwo. Możliwości łatwej integracji międzysystemowej wynika z faktu, że oprogramowanie Comarch ERP Optima opiera się o najpopularniejsze rozwiązanie bazodanowe dla małych, średnich i dużych firm ? Microsoft SQL Server.

  Sprawia to, że pobieranie i zapisywanie danych w bazie danych jest dziecinnie proste dla doświadczonego informatyka. Aby zarządzać funkcjami programu Comarch ERP Optima, programiści mogą korzystać z bogatego API, z a pomocą którego można tworzyć, modyfikować i usuwać rekordy z bazy, oraz uruchamiać funkcje oprogramowania ERP.

  Przykłady integracji z systemem ERP Optima najczęściej wykonywane przez Connecto: Przyjmowanie zleceń z systemu CRM i zapisywanie ich jako Zamówienie w ERP Optima, Automatyczne wystawianie faktur sprzedażowych z poziomu zewnętrznego systemu informatycznego, Przenoszenie danych z systemu elektronicznego obiegu dokumentów do modułu księgowego, Powiązanie systemu do zarządzania magazynem wysokiego składowania z modułem magazynowym, Analizowanie danych w bazie ERP Optima za pomocą oprogramowania Business Intelligence.

  Dla kogo jest system Optima od Comarch ERP

  Comarch ERP Optima rozwijane jest od wielu lat w oparciu o wiedzę i doświadczenie zespołów wdrożeniowych z całej Polski. Rada ds. rozwoju systemu składa się z osób bezpośrednio zaangażowanych we wdrożenia w niemal każdej branży. Sprawia to, że powstało uniwersalne narzędzie, które jest w stanie wspomóc pracę praktycznie każdej firmy z sektora MŚP.

  Bogaty zestaw modułów pozwala na skompletowanie systemu informatycznego, który będzie w stanie odzwierciedlić dowolny proces biznesowy przedsiębiorstwa. Z rozwiązań Comarch ERP Optima korzystają firmy handlowe, usługowe, produkcyjne i wykonawcze w każdym zakątku kraju. Wśród księgowych, system ERP Optima posiada opinię niezawodnego i wysoce skutecznego, co przekłada się na dziewiętnastoprocentowy udział w rynku systemów ERP w Polsce przez firmę COMARCH S.A (Raport IDC Poland Enterprise Application Software Market 2017).

  Stanowi to ponad 2% zwiększenia udziałów w rynku względem roku poprzedniego, co stanowiło największy tego typu skok pośród konkurencji. W sektorze MŚP udział Comarchu w rynku wynosi 31% i jest to pierwsza lokata, gdzie drugi w kolejności producent posiada 20.6%.

  Demo Comarch ERP Optima

  Wypełnij formularz i pobierz demo oprogramowania Comarch ERP Optima na Twój komputer. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz, pod numerem telefonu 32 263 00 00 lub mailowo [email protected]

  Firma (wymagane)

  NIP (wymagane)

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

  Uprzejmie informujemy, że:
  a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
  b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
  c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
  d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
  e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
  f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
  W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres [email protected] lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.