• Comarch ERP XL – demo oprogramowania

  Data publikacji: 4 grudnia 2018

  Demo Comarch ERP XL
  [Głosów: 4   Average: 5/5]

  Comarch ERP XL to połączenie elastyczności z funkcjonalnością i atrakcyjną ceną. Wszelkie konfiguracje dobierane są indywidualnie po wnikliwej analizie oraz ustaleniu potrzeb funkcjonowania firmy klienta. Zobacz możliwości systemu i pobierz demo.

  Pobierz Demo Oprogramowania

  Zastosowanie Comarch ERP XL

  Wspomniana już elastyczność i dowolna konfiguracja sprawdza się wśród klientów poszukujących indywidualnych rozwiązań. To całkowite odejście od szablonów po to, by dobrać wyłącznie moduły wykorzystywane w danej branży. Swobodna rozbudowa wyróżnia system na tle konkurencji.

  System ERP w stu procentach sprawdza się na naszym rynku, bowiem jego polski producent doskonale zna panujące na nim warunki, przez co w każdym momencie może modyfikować rozwiązanie w zależności od aktualnej sytuacji w danej branży. System sprawdzi się nie tylko w średnich i dużych firmach z branż produkcji, handlu czy usług, ale również w przedsiębiorstwach, które mają swoje oddziały w kilku miastach.

  Warto podkreślić, że system dostępny jest także w wersji online – w tak zwanej chmurze – za pośrednictwem zdalnego dostępu internetowego. Dzięki niemu również możliwe jest objęcie wszystkich obszarów biznesowych firmy, o czym piszemy poniżej.

  Comarch ERP XL – moduły

  System wyróżniają moduły, które usprawniają pracę w konkretnych działach firmy. Wszystkie ze sobą współpracują, bowiem oparte są na jednej bazie danych. Pozwala to samodzielnie dobrać zestaw niezbędnych czynników, dzięki którym działania firmy polepszą się. Można powiedzieć, że XL jest po prostu różnorodny, bo to oprogramowanie wykorzystywane w produkcji, handlu czy serwisie.

  Moduły, jakie znajdują się w systemie to m.in. produkcja, handel i dystrybucja, raportowanie i analizy, zarządzanie projektami, aplikacje mobilne, finanse i księgowość, czy produkcja . Każdy z nich dobrany do odpowiedniej firmy daje inne korzyści. Wybierając rozwiązanie Comarch ERP XL sprawnie docieramy do najbardziej aktualnych informacji dotyczących poszczególnych działów naszego przedsiębiorstwa.

  Co ważne – wszystkie dane są cały czas dostępne – można do nich dotrzeć w każdej chwili, co pozwala zautomatyzować firmę i obniżyć koszt działania.

  Integracja z systemami informatycznymi

  System Comarch ERP XL w pełni integruje się z systemem Connecto DMS, który składa się z elektronicznego obiegu dokumentów, CRM, zarządzania projektami oraz Business Intelligence. Każdy z modułów można dowolnie konfigurować, co ułatwia funkcjonowanie firmy.

  Cena systemu

  Kwoty uzależnione są od modułów, jakie wybieramy. Wszystko odbywa się według etapów, jakimi są spotkania z klientem, poznanie priorytetów i potrzeb firmy. Dopiero potem następuje wdrożenie, po których przychodzi czas na szkolenie pracowników korzystających z systemu. Te punkty składają się na wybór systemu XL – jednego z najbardziej popularnych rozwiązaniu ERP w Polsce.

  Jakie zalety posiada system Comarch ERP XL?

  usprawnienie procesu sprzedaży
  zwiększenie kontroli przychodów i wydatków firmy
  zautomatyzowanie prac wszystkich działów

  Demo Comarch ERP XL

  Wypełnij poniższy formularz i pobierz demo oprogramowania

  Firma (wymagane)

  NIP (wymagane)

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

  Uprzejmie informujemy, że:
  a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
  b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
  c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
  d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
  e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
  f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
  W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres [email protected] lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.