• O branży budowalnej na konferencji Synergy Poland

  Data publikacji: 1 grudnia 2015

  Wśród prelegentów znajduje się firma Connecto
  [Głosów: 1   Average: 5/5]

  Zarządzanie projektami, dokumentami i procesami biznesowymi w branży budowlanej – to temat konferencji organizowanej przez Synergy Poland, która odbędzie się 10 grudnia w Katowicach. Firma Connecto jako jeden z zaproszonych gości zaprezentuje możliwości oprogramowania dla budownictwa.

  “Przedsiębiorstwa generują coraz większą liczbę różnego rodzaju danych i informacji. Te znajdują się nie tylko w systemach klasy ERP, ale także w szeregu rozwiązań aplikacji uzupełniających zintegrowanych lub nie z systemem nadrzędnym jakim jest ERP. Problemem przedsiębiorcy, który chce umiejętnie i trafnie podejmować decyzje biznesowe coraz częściej nie jest tylko brak informacji, ale dostęp do niej w odpowiednim czasie. Otrzymana zbyt późno lub niedokładna znacząco rozmywa rzeczywisty stan rzeczy managmentowi co w efekcie może skutkować nietrafionymi decyzjami, a te niejednokrotnie są kluczowe z punktu widzenia biznesowego. Niestety nadal wiele organizacji stara się zarządzać intuicyjnie podejmując niejednokrotnie sprzeczne ze sobą decyzje” –  synergia-it.pl

   

  Connecto na konferencji Synergy Poland

  Wykorzystując doświadczenie zdobyte we współpracy z firmami budowlanymi opowiemy trochę o funkcjonowaniu systemów dla budownictwa. Podczas prezentacji, pt. “Skuteczna kontrola czasu i kosztów w branży budowlanej” przedstawimy zalety, metody pracy oraz możliwości, jakie daje oprogramowanie dla budownictwa. Na przykładach działań naszych klientów pokażemy co jest niezbędne do usprawnienia budowy, by ta szła zgodnie z założonym budżetem oraz została oddana w terminie.

   

  Data i miejsce konferencji

  CO: Konferencja pt.“Zarządzanie projektami, dokumentami i procesami biznesowymi w branży budowlanej”
  KIEDY: 10 grudnia 2015 – Czwartek, Początek: godzina 08:45
  GDZIE: Qubus Hotel Prestige, ul. Uniwersytecka 13, Katowice
  KOSZTY: Spotkanie Bezpłatne, w tym lunch dla uczestników

   

  POZNAJ INNE ROZWIĄZANIA KONTAKT