• Oprogramowanie dla budownictwa: poznaj zalety

  Data publikacji: 4 lutego 2019

  Oprogramowanie dla budownictwa Connecto DMS
  [Głosów: 6   Average: 5/5]

  Kontrolowanie działań od zapytania inwestorskiego, poprzez ofertowanie, znalezienie podwykonawców, analizę, podpisanie umowy, aż po protokoły odbioru. A wszystkie te zadania wykonywane są za pomocą jednego systemu. Czy to możliwe? Poniższy tekst pokazuje jak oprogramowanie dla budownictwa może wpłynąć na rozwój i funkcjonowanie firmy.

  Co daje oprogramowanie dla budownictwa?

  Zalety oprogramowania dla budownictwa widoczne są w poniższej tabelce. To przykład, który pokazuje, jak funkcjonuje firma przed zakupem systemy oraz jak może to wyglądać po jego wdrożeniu.

  Wejdź na www.oprogramowaniedlabudownictwa.pl i dowiedz się więcej!

   

  Oprogramowanie dla budownictwa z oferty firmy connectoFirma bez systemu dla budownictwaOprogramowaine dla budownictwa Connecto DMSFirma z systemem dla budownictwa
  Informacje o kosztach popełnionych na budowie trafiają do księgowości oraz zarządu dopiero po 20-25 dniach, co utrudnia kontrolowanie finansówBieżąca kontrola kosztów na każdym etapie realizowanej inwestycji/budowy
  Brak kontroli nad wszystkimi dokumentami, jakie trafiają od firmy (umowy, zamówienia, faktury)Uporządkowanie dokumentacji firmy, niezależnie od ilości projektów
  Ręczne liczenie oraz analizowanie zysków i strat osobno dla każdego zleceniaTworzenie raportów i analiz na podstawie danych znajdujących się w systemie
  Problemy z kontrolą relacji na poziomie firma – klientStały kontakt z klientem, opis działań i decyzji

  Pobierz demo oprogramowania dla budownictwa

  Oprogramowanie dla firm budowlanych podzielone na moduły

  Obieg dokumentów
  Wszelkie dokumenty faktury kosztowej, karty pracy pracownika oraz maszyny rozliczają na bieżąco budżety projektowe i trafiają do księgowości. Natomiast dokumenty przesłane od inwestora i podwykonawców można przekształcić do kosztorysów i budżetów, z których korzysta biuro budowy. Obieg dokumentów między biurem, a poszczególnymi działami jest w pełni zautomatyzowany, dzięki czemu komunikacja w firmie jest na wyższym poziomie.

  Projekty
  Moduł ten umożliwia tworzenie kosztorysów w oparciu o budżety, które na bieżąco są kontrolowane i rozliczane przez kierownika budowy. Harmonogram pomaga usystematyzować pracę, a dzięki niemu wszelkie procesy inwestycje tj. oferty, umowy, czy protokoły trafiają w jedno miejsce.

  Raporty Business Intelligence
  Zintegrowana platforma gromadzi i przetwarza dane oraz analizuje i raportuje informacje w niej zawarte. Raport trafia do osób decyzyjnych, które na podstawie otrzymanych danych mogą podjąć właściwe decyzje dotyczące projektu. Wszystkie opisane wyżej moduły zawiera oprogramowanie dla budownictwa firmy Connecto.

  Oprogramowanie dla budownictwa projekty
  fot. Oprogramowanie dla budownictwa projekty

   

  Systemy ERP dla budownictwa a możliwości

  System ERP pozwala rozliczyć się z podwykonawcami (rozliczenie robocizny, materiałów, sprzętu) i poznać koszt planu, który jest na bieżąco aktualizowany. Możemy przypisać zadania pracownikom z każdego miejsca w, jakim jesteśmy. W podobny sposób odbywa się generowanie raportów. Oprogramowanie dla budownictwa sprawdza się również w branży deweloperskiej, gdzie dzięki odpowiedniemu zastosowaniu deweloperzy mogą globalnie obsługiwać klientów i zarządzać inwestycją.
  Nasi specjaliści mogą dopasować każdy moduł do wymagań firmy, która decyduje się na wdrożenie oprogramowania. Pomaga w tym przeprowadzana analiza przedwdrożeniowa.

  Oprogramowanie dla budownictwa - dashboard
  fot. Oprogramowanie dla budownictwa – dashboard

   

  Systemy informatyczne dla budownictwa

  Systemy informatyczne dla budownictwa pomagają zarządzać projektem budowlanym na każdym etapie. To przede wszystkim rozwiązanie, dzięki któremu możliwe jest planowanie budowy oraz całkowita kontrola pod kątem finansowym i organizacyjnym. W schemacie mieszczą się także zapytania od inwestorów, zlecenia, umowy, czy projekty do wykonania. Wszystko zgromadzone jest w jednym miejscu, przez co firma pracuje szybciej i wydajniej, a sama kontrola działań związana wykonywaniem kilku projektów jednocześnie staje się łatwiejsza.

  Oprogramowanie dla budownictwa i śląska izba budownictwaOd 2011 jesteśmy partnerem Śląskiej Izby Budownictwa, co potwierdza nasze doświadczenie we współpracy z firmami działającymi w branży budowlanej. Na oprogramowanie dla budownictwa Connecto decydują się przedsiębiorstwa z całej Polski. W razie pytań i wątpliwości nasi specjaliści są do dyspozycji. Zadzwoń 32 263 00 00 lub skorzystaj z formularza zgłoszeniowego.

  Pobierz demo oprogramowania dla budownictwa