• Oprogramowanie dla firm usługowych

  Data publikacji: 20 grudnia 2018

  oprogramowanie dla firm usługowych
  [Głosów: 0   Average: 0/5]

  Firmy z szeroko pojętej branży usługowej stanowią trzon Polskiej gospodarki. Według ostatnich danych PARP stanowią one 48% wszystkich przedsięwzięć w Polsce. Handel stanowi 28%, budownictwo około 12%, a przemysł niewiele ponad 10%. Nic więc dziwnego, że to właśnie firmy usługowe najczęściej decydują się na zakup nowoczesnego oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem.

  Oprogramowanie dla firm usługowych

  Branża usługowa to najbardziej skomplikowana pod kątem procesów biznesowych odnoga gospodarki. Pod stwierdzeniem “świadczenie usług” może kryć się wszystko: od pracowni architektonicznej, przez usługi sprzątania po wytwarzanie oprogramowania. Może się wydawać, że nie istnieje taki system komputerowy, który byłby w stanie zapanować nad wszystkimi zawiłościami i niuansami związanymi z prowadzeniem firmy o charakterze usługowym.

  Okazuje się jednak, że istnieje klasa oprogramowania dla firm, która jest w stanie zapanować nad niemal dowolnym procesem biznesowym w niemal dowolnej firmie bez konieczności tworzenia oprogramowania na zamówienie. Reprezentantem takich systemów jest oprogramowanie Connecto DMS, którego zadaniem jest wsparcie procesów miękkich firmy (niezwiązanych z zagadnieniami, które obsługiwane są za pomocą klasycznego systemu ERP, tj. księgowość, kadry, sprzedaż, magazyny).

  Narzędzie Connecto DMS zbudowane jest z modułów takich jak: elektroniczny obieg dokumentów, zarządzanie projektami, zarządzanie relacjami z klientami – CRM, moduł raportowania i analiz Business Intelligence. Taki zbiór funkcji pozwala na zaprojektowanie i odtworzenie praktycznie każdego procesu biznesowego w świecie cyfrowym oraz stworzenie systemu szytego na miarę bez konieczności tworzenia go od postaw.

  Programy dla sektora usług

  Producentem systemu do zarządzania procesami w firmach usługowych jest grupa Connecto. Zajmuje się ona wdrożeniami oprogramowania na zamówienie, systemu DMS od Connecto oraz oprogramowania ERP takiego jak Comarch ERP Optima czy Comarch ERP XL. Firma istnieje na rynku od 14 lat i w tym czasie pozyskała ogromne doświadczenie w usprawnianiu procesów biznesowych w firmach o bardzo zróżnicowanych specjalnościach.

  Niemal w każdym przypadku firmom tym proponowano sprawdzony tandem systemu ERP Comarch i narzędzia Connecto DMS. Takie połączenie gwarantuje płynne przeniesienie dowolnego procesu biznesowego z prawdziwego świata, w świat cyfrowy. Przykładem może być system, który pozwala na planowanie, realizowanie i rozliczanie strategii sprzedażowej od momentu poszukiwania potencjalnego klienta, po wystawienie faktury w systemie sprzedażowym – wszystko w jednym programie komputerowym i w ramach jednego przepływu informacji.

  System informatyczny dla firmy usługowej

  Jeżeli Twoja firma zainteresowana jest oprogramowaniem dla branży usługowej umów się na prezentację systemu Connecto DMS. Może być on zintegrowany z dowolnym narzędziem informatycznym już posiadanym przez Twoją organizację.

  Zapytaj o prezentację oprogramowania dla firm usługowych

  Wbudowane w system narzędzia do kreowania struktury bazy danych, formularzy, ścieżek workflow, integracji i tworzenia wydruków pozwolą na stworzenie oprogramowania dopasowanego do potrzeb firmy bez konieczności decydowania się na program komputerowy pisany specjalnie na zamówienie. Prezentacja oprogramowania Connecto DMS może odbyć się zdalnie, w siedzibie Twojej organizacji lub w siedzibie producenta – Grupy Connecto. Zadzwoń 32 263 00 00 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.