• Partner Comarch gratuluje wyniku

  Data publikacji: 20 września 2017

  Parnter Comarch gratuluje wyniku
  [Głosów: 1   Average: 5/5]

  Firma Comarch, jako jedyna spośród z pięciu największych firm, zwiększyła sprzedaż i udział w rynku. Sprzedaż SAP’a i trzeciego dostawcy spadła w dwucyfrowym tempie.

  Comarch wzmocnił pozycję lidera

  Jak wynika z raportu The Enterprise Application Software Market in Poland: 2016-2020 Forecasts and 2015 Vendor Shares  stworzonego przez firmę badawczą IDC, Comarch jest jedyną firmą spośród pierwszej trójki największych dostawców systemów ERP w Polsce, która zwiększyła swój udział rynkowy.

  Dzięki temu firma z Krakowa wzmocniła pozycję lidera wśród dostawców systemów ERP z Polski. Ponadto Comarch zajął drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej, która obejmuje firmy z Polski i z zagranicy. Po raz kolejny krakowski producent został liderem segmentu MŚP, z 50% udziałem w rynku oraz utrzymał pozycję związaną z liczbą pozyskanych klientów w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

  Głównym czynnikiem wzrostu była sprzyjająca koniunktura gospodarcza i potrzeby rozwoju polski firm w zakresie IT.  Systemy informatyczne oferowane przez firmę Comarch są w pełni przystosowane do obecnych regulacji prawny, m.in. są w stanie obsłużyć Jednolity Plik Kontrolny. Co ważne, systemy te są na bieżąco aktualizowane tak, by bez przerwy były zgodne z obowiązującym prawem.

  Partner Comarch gratuluje wyniku

  Obecnie z naszych systemów korzysta ponad 100 tys. przedsiębiorców. W pierwszym półroczu 2016 roku sprzedaż systemów Comarch ERP  zwiększyła się o 9%, a w całym roku spodziewamy się 2-cyfrowego wzrostu, co powinno się przełożyć na dalsze zwiększenie naszego udziału w rynku systemów ERP” – mówi Zbigniew Rymarczyk, wiceprezes zarządu Comarch SA i dyrektor sektora ERP.

  Connecto jako wieloletni partner Comarch

  Swoją cegiełkę do sukcesu dołożyła również firma Connecto, partner Comarch od 2005 roku. Od samego początku wdrażamy systemy ERP – Optima oraz XL niezależnie od branży i wielkości firmy. Prowadzimy szkolenia dla użytkowników systemu oraz oferujemy wsparcie powdrożeniowe. Ponadto jesteśmy producentem systemu Connecto DMS, który zawiera m.in elektroniczny obieg dokumentów, crm i podobne moduły. Obsługujemy ponad 600 Klientów i cały czas współpracujemy z firmą Comarch na wysokich obrotach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz artykułami na blogu.

  Zapytaj o demo oprogramowania