• Comarch HRM (dawniej e-pracownik)

  Data publikacji: 10 lutego 2021

  comarch hrm epracownik
  [Głosów: 0   Average: 0/5]

  Kierowanie zespołem pracowników jest wyjątkowo trudnym zadaniem. Wiąże się nie tylko z odpowiednim przydzielaniem zadań, ale też szeroko pojętymi zagadnieniami kadrowo-płacowymi. Nad wszystkim o wiele łatwiej jest zapanować z pomocą profesjonalnego oprogramowania. Przedstawiamy system Comarch HRM (dawniej e-pracownik)!

  Dobrze zorganizowany zespół szybciej i wydajniej pracuje. Skomplikowane formalności mogą przyczyniać się do pomyłek, opóźnień, nieporozumień oraz innych komplikacji. Z tego względu coraz popularniejsze stają się specjalne programy, które usprawniają zarządzanie nawet dużą grupą przedstawicieli różnych kadr. Dowiedz się, jak działa Comarch HRM.

  1. Aplikacja dla kadr – Comarch HRM
  2. Comarch HRM dawny e-pracownik
  3. Comarch HRM – moduły
  4. Zapytaj o system i wykorzystaj go w swojej firmie

  Aplikacja dla kadr – Comarch HRM

  Aplikacja dla kadr Comarch HRM (ang. Human Resources Management) jest programem przeznaczonym do zarządzania zasobami ludzkimi. Doskonale współpracuje z pozostałymi systemami Comarch ERP, przez co świetnie uzupełnia firmowe oprogramowanie. Pozwala w sprawny, bezpieczny sposób komunikować się z pracownikami różnych szczebli. Jest pomocny nie tylko w samej pracy, ale też wszystkich kwestiach administracyjnych oraz organizacyjnych.

  Zapytaj o system dla swojej firmy

  Po wdrożeniu do przedsiębiorstwa aplikacji dla kadr Comarch HRM przedstawiciele różnych kard otrzymują dostęp do specjalnego portalu. Działa on w pewnym sensie jak intranet, czyli wewnętrzna sieć firmy, w której można błyskawicznie wymieniać się najważniejszymi informacjami oraz dokumentami. Każda osoba ma oczywiście określone uprawienia, dlatego stosowanie takiego oprogramowania pomaga lepiej zorganizować pracę, przy okazji dba o bezpieczeństwo danych.

  System tego typu daje wiele wymiernych korzyści dla wszystkich kadr, ponieważ znacznie ułatwia wiele formalności. Wybrane moduły są aktywne nie tylko na komputerze służbowym, ale też prywatnym, a nawet na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu można ich używać w każdym miejscu, w dowolnym momencie.

  Comarch HRM dawny e-pracownik

  Comarch HRM dawny e-pracownik przede wszystkim usprawnia komunikację. Nie trzeba drukować i osobiście zanosić dokumentów, które mogą się zniszczyć lub zawieruszyć. Jest to też o wiele lepsze rozwiązanie niż stosowanie skrzynek mailowych, w których ważny plik może przecież trafić do spamu lub zostać przypadkiem wysłany do kogoś innego.

  System pozwala również sprawnie załatwiać rozmaite kwestie związane m.in. z urlopem, nieobecnościami w pracy, zwolnieniami lekarskimi czy wyjazdami służbowymi. Do tego pracownicy mogą w ten sposób łatwo sprawdzić swój status uczestnictwa w Pracowniczych Planach Kapitałowych oraz w razie potrzeby złożą odpowiednią deklarację.

  Comarch HRM (dawny e-pracownik) jest nowoczesnym udogodnieniem, które zmniejsza ryzyko pomyłek, przyspiesza dopełnianie rozmaitych formalności, a także ogranicza zużycie papieru. Program pozwala np. zrezygnować z obowiązku drukowania i podpisywania wniosków urlopowych, które później trzeba składać u przełożonych oraz w dziale kadrowo-płacowym. W ten sposób odciążone zostają aż trzy strony tej procedury.

  Zapytaj o system dla swojej firmy

  Comarch HRM – moduły

  Comarch HRM posiada moduły dostosowane do obowiązków oraz praw przedstawicieli poszczególnych kadr. Są to:

  lista pracowników – stanowi ewidencję umów zleceń i kwalifikacji. Dodatkowo pozwala sprawdzać na bieżąco, kto jest obecny danego dnia w pracy, co pomaga lepiej rozdzielić obowiązki. Co więcej, monitoruje kwalifikacje pracowników (np. certyfikaty czy uprawnienia) oraz inne należące do nich dokumenty (m.in. kwitki wypłaty, skierowania na badania okresowe, świadectwa pracy);

  zarządzanie urlopami i nieobecnościami – pomaga zatwierdzać zgłoszone urlopy, a także zaznaczać oraz określać nieobecności (urlop na żądanie, L4, udział w szkoleniu itp.). Prowadzi ewidencję wykorzystanych dni urlopowych, dlatego doskonale sprawdza się przy tworzeniu grafiku;

  plan i czas pracy – przydatne narzędzie do rozdzielania zadań oraz monitorowania poziomu ich wykonania;

  ocena pracownika – system ewaluacji, który pomaga dobrać osoby o odpowiednich kwalifikacjach do danego projektu. Dodatkowo pozwala kontrolować rozwój kadr, a także działa motywująco;

  rekrutacja – pozwala tworzyć oferty pracy, staży i praktyk oraz publikować je w Sieci lub firmowym intranecie, a także prowadzić spis kandydatów na dane stanowiska wraz z ich ewaluacją;

  szkolenia – harmonogram wewnętrznych i zewnętrznych zajęć dla pracowników, ułatwiający zapisy, zlecanie udziału w warsztatach oraz kontrolowanie postępów;

  ewidencja i zarządzanie delegacjami – umożliwia zatwierdzanie oraz monitorowanie wyjazdów służbowych, przyznawanie zaliczek itp.

  Zapytaj o Comarch HRM

  Chciałbyś przekonać jak, jak taki system sprawdza się w praktyce? Zapytaj o Comarch HRM! Odpowiedzi na wszystkie pytania uzyskasz podczas bezpłatnej prezentacji programu. Nasi konsultanci dokładnie przedstawią wszystkie jego funkcje, wyjaśnią ich działanie, a także opowiedzą o tym, jakie korzyści daje stosowanie takiego narzędzia.

  Spotkanie może odbyć się w naszym oddziale, Twojej firmie lub na wideokonferencji. Przygotujemy spersonalizowaną ofertę, która będzie dostosowana do danej branży oraz specyfiki przedsiębiorstwa. Zadzwoń na numer 32 263 00 00  lub wypełnij formularz w zakładce kontakt!