• E-pracownik – mobilne zarządzanie pracownikami

  Data publikacji: 4 listopada 2019

  E pracownik mobilne zarządzanie pracownikami
  [Głosów: 0   Average: 0/5]

  Firmy szukają oszczędności na każdym polu. Jednym ze sposobów oszczędzania pieniędzy w przedsiębiorstwie jest optymalizacja i automatyzacja procesów biznesowych. Oprogramowanie wspierające procesy zarządzania zasobami ludzkimi COMARCH HRM, zwany też pod nazwą E-Pracownik to wygodna aplikacja do zarządzania kadrami, która ułatwi codzienne czynności związane z komunikacją na linii pracownik-pracodawca. Przeczytaj ten artykuł aby dowiedzieć się jakie są zalety systemu do wspierania zarządzaniem personelem w firmie – Comarch HRM (e-pracownik).

   

  E-pracownik, czyli mobilne zarządzanie pracownikami

  E-pracownik to całkowicie responsywna aplikacja będąca elementem kompleksowej oferty narzędzi do zarządzania przedsiębiorstwem pod szyldem Comarch ERP.  Aplikacja e-pracownik współpracuje z modułami kadrowo-płacowymi programów Comarch ERP Optima, oraz Comarch ERP XL.

   

  Zapytaj o E-Pracownika dla swojej firmy

  Jej głównymi zadaniami  jest efektywne zarządzanie czasem pracy, obecnościami i zwolnieniami pracownika, jak również jego kwalifikacjami, urlopami,  oraz delegacjami. Oprogramowanie COMARCH HRM umożliwia również wprowadzenie spersonalizowanego systemu do obsługi procesu oceny i samooceny pracowników. Najważniejsze elementy aplikacji to:

  Lista pracowników, czyli ewidencja wszystkich dokumentów, umów czy też poświadczeń o kwalifikacjach. W każdej chwili możesz sprawdzić kwalifikacje swoich pracowników, oraz zaplanować ich odnowienie w oparciu o dane zebrane w systemie. W jednym miejscu znajdziesz wszystkie dokumenty pracownicze takie jak umowy o pracę, protokoły wydania sprzętu i wiele więcej;

   

  Pełna kontrola nad urlopami i nieobecnościami. Praca może być planowana z dużym wyprzedzeniem za pomocą bogatego systemu planowania pracy. W prosty sposób możesz sprawdzić ilość dni wolnych wykorzystanych i do wykorzystania dla każdego z pracowników. Aplikacja umożliwia wdrożenie procesu elektronicznego akceptowania wniosków urlopowych;

   

  Rejestracja czasu pracy. Odbywać się może na kilka sposobów – czas wprowadzany ręcznie przez przełożonego; czas wprowadzany przez pracownika i akceptowany przez przełożonego; czas rejestrowany automatycznie za pomocą zintegrowanego systemu rejestracji czasu pracy – np. karty RCP, system GPS i inne;

   

  Ewidencjonowanie i obsługa delegacji. Dzięki aplikacji e-pracownik uruchomisz w swojej firmie proces elektronicznego planowania i rozliczania delegacji. Wszystkie kroki od planowania po rozliczenie finansowe wyjazdu zaplanujesz w systemie Comarch HRM;

   

  Możliwość oceniania pracowników. Rozbudowane narzędzie służące do okresowego oceniania jakości i wartości pracy pracowników pozwoli Ci na zwiększenie motywacji i wydajności twoich pracowników.

  System E-pracownik wdrażany jest przez firmę Connecto, wieloletniego partnera firmy COMARCH i producenta systemu Connecto DMS w skład którego wchodzą moduły elektroniczny obieg dokumentów, CRM i Business Intelligence, które mogą zostać zintegrowany z dowolnym modułem COMARCH ERP, w tym e-pracownik.

  Jakie branże wykorzystują moduł E-pracownik

  Oprogramowanie do mobilnego zarządzania personelem wykorzystywane jest w niemal każdej możliwej branży i w każdym zakątku kraju. Najlepiej sprawdza się w firmach posiadających dużą ilość szeregowych pracowników, oraz w firmach zmianowych takich jak:

  Firmy budowlane

   

  Fabryki i warsztaty produkcyjne

   

  Urzędy i instytucje

   

  Firmy usługowe i oddziały korporacji

   

  Popularność w tych branżach wynika z możliwości zintegrowania aplikacji e-pracownik, a co za tym idzie modułu kadrowo-płacowego systemu ERP z oprogramowaniem RCP, czyli do elektronicznej rejestracji czasu pracy. Przy dużej ilości pracowników ciężko jest zapanować nad dyscypliną. Planowanie czasu pracy, a następnie jego rejestracja w systemie RCP, oraz wyliczanie płac w oparciu o te dane gwarantuje sukces i sprawiedliwe wyliczanie wypłat i dodatków pracowniczych.

  Zapytaj o E-Pracownika dla swojej firmy

  Efektywne zarządzanie pracą

  Efektywne zarządzanie pracą jest doskonałym sposobem na znalezienie oszczędności w firmie zarówno w sposób bezpośredni dzięki dokładniejszemu naliczaniu płac, jak i w sposób pośredni – upraszczając procesy biznesowe i zwiększając zadowolenie i motywację pracowników. Jeżeli więc jesteś zainteresowany efektywnym zarządzaniem pracą z wykorzystaniem systemu e-pracownik, prześlij nam swoje dane za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń 32 263 00 00.