• Elektroniczny obieg dokumentów a usprawnienie działania przedsiębiorstwa

  Data publikacji: 11 września 2017

  Konferencja elektroniczny obieg dokumentów
  [Głosów: 4   Average: 5/5]

  “Elektroniczny obieg dokumentów a usprawnienie działania przedsiębiorstwa” to tytuł konferencji organizowanej przez firmę Connecto, producenta systemu Connecto DMS. 

  Obieg dokumentów głównym tematem konferencji

  Na spotkaniu pokażemy możliwości, jakie daje elektroniczny obieg dokumentów i zaprezentujemy jego zastosowanie w poszczególnych branżach. Głównym tematem spotkania będzie obieg dokumentu funkcjonujący zarówno w części firmy, jak i obejmujący każdy z jej obszarów. Przedstawimy korzyści, jakie daje każdy z modułów zastosowanych w systemie Connecto DMS. Powiemy na co warto zwrócić uwagę przy wdrożeniu oprogramowania oraz można zintegrować je z innymi systemami informatycznymi.

  Konferencja elektroniczny obieg dokumentów

  Zapisy na konferencję odbywają się na stronie www.wiedza.connecto.pl

  Data, czas, miejsce: 18 października 2017, o godz. 10:00 w Park Hotel “Diament” Katowice.

   

  Poznaj system Connecto DMS

  System Connecto DMS zapewnia sprawne zarządzanie dokumentami i przepływ informacji w przedsiębiorstwie. Składa się z czterech, które odpowiadają w firmie za obieg dokumentów, relację z klientem, zarządzanie projektem oraz tworzenie analiz i raportów. Każdy z modułów jest indywidualnie konfigurowany w oparciu o potrzeby oraz wymagania klienta. Więcej o systemie na stronie: https://www.connecto.pl/skonfiguruj-system-dms-dla-swojej-firmy/

  W razie pytań i wątpliwości jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu 32 263 00 00 lub mailowo [email protected]