• Skonfiguruj system DMS pod swoją firmę

  Data publikacji: 2 sierpnia 2017

  System Connecto DMS
  [Głosów: 4   Average: 5/5]

  Wybierz elementy oprogramowania, które są niezbędne w Twoim przedsiębiorstwie. Znajomość potrzeb firmy oraz nasze doświadczenie sprawią, że system informatyczny usprawni pracę już w pierwszym dniu od instalacji.

  Dlaczego system DMS?

  Oferując system Connecto DMS odchodzimy od pudełkowych rozwiązań, które na pierwszy rzut oka są wygodne i nie wymagają tak wiele konfiguracji. Problemy zaczynają się pojawiać w momencie, kiedy Klient, korzystający ze “sztywnego systemu”, potrzebuje indywidualnych rozwiązań. Tych nie da się dopisać do gotowego oprogramowania, a jeśli jest taka możliwość, to często nie opłaca się pod kątem finansowym.

  UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ SYSTEMU

  Dlatego przedsiębiorstwa decydując się na Connecto DMS otrzymują moduły, a na ich podstawie konfigurowane jest oprogramowanie. Całość konfiguracji i wdrożenia systemu poprzedza analiza przedwdrożeniowa, wykonywana przez specjalistów z Connecto. Czytaj więcej o Connecto DMS i Comarch DMS. Poznaj firmy, które nam zaufały.

  Moduły Connecto DMS

  Stawiając na pracę systemu Connecto DMS w przedsiębiorstwie, otrzymujemy cztery moduły, które wzajemnie ze sobą współpracują.

  Elektroniczny obieg dokumentówSystem DMS -Elektroniczny obieg dokumentów umożliwia zebranie oraz archiwizację, poprzez zeskanowanie i wprowadzenie go do systemu. Dotyczy to każdego rodzaju dokumentu, który zarówno trafia, jak i wychodzi z firmy.

  Dowolnie skonfigurowana ścieżka, np. obiegu faktury kosztowej (sekretariat, osoba decyzyjna, księgowość) sprawia, że trafia ona bezpośrednio do adresata. Przyśpiesza to pracę firmy i niweluje ryzyko zagubienia/zniszczenia dokumentu.

   

  System DMS - CRM

  System CRM usprawnia zarządzanie relacjami z Klientem poprzez planowanie spotkań, wiadomości i rozmów telefonicznych. Wszystkie informacje zamieszczone w systemie można ze sobą porównać, co pozwoli na precyzyjnie stworzenie indywidualnej oferty lub dobranie grupy Klientów do konkretnej kampanii.

  CRM to także proste zarządzanie zadaniami i kontrolowanie pracy działów. Lepsza organizacja pracy, stały kontakt z obecnymi klientami, a także dostęp do wszystkich informacji w jednym miejscu to główne zalety tego rozwiązania.

   

  System DMS - Business Intelligence

  Business Intelligence jest coraz chętniej wybieraną opcją, która pozwala tworzyć raporty dotyczące każdego zadania i działu w firmie. Dzięki niemu można wygenerować raport ogólny lub szczegółowy z uwzględnieniem danych z obecnego, jak i poprzedniego okresu.

  Otrzymane raporty poddawane są analizie, co pozwala na szybkie reagowanie i zmiany w przedsiębiorstwie. Dane przedstawiane mogą być na diagramach lub wykresach, w zależności od wyboru użytkownika.

   

  System do zarządzania projektami

  Zarządzanie projektami usprawnia planowanie i realizowanie projektów dla każdej branży. To użytkownik systemu decyduje, jakie procesy dotyczące prowadzenia inwestycji są najważniejsze.Odpowiednio skonfigurowany system odzwierciedla pracę firmy najdokładniej, jak to możliwe.

  UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ SYSTEMU

  Integracja z systemem ERP?

  Jak już wspominaliśmy na naszym blogu, system Connecto DMS integruje się z systemem ERP. Wybór oprogramowania ERP: Comarch ERP Optima lub Comarch ERP XL zależne jest od specyfikacji przedsiębiorstwa, które będzie korzystać z systemu. Ważna jest tez liczba stanowisk oraz schemat wybranego działania. W tym wszystkim pomagają nasi specjaliści, którzy dostępni są pod numerem telefonu 32 263 00 00 lub mailowo [email protected]