• Co zyskamy wybierając odpowiedni program kadrowo płacowy?

  Data publikacji: 10 października 2018

  Program kadrowo płacowy
  [Głosów:0    Średnia:0/5]

  W jaki sposób wspomagać obsługę kadrowo płacową w firmie? Jak kontrolować sprawy zespołu, który składa się często nawet z kilku tysięcy pracowników? Czy można wykonać kilka procesów jednocześnie oszczędzając czas? Teraz już tak, wystarczy wybrać właściwy program kadrowo płacowy.

  Jakie zalety posiada program kadrowo płacowy

  Rozwiązaniem usprawniającym procesy kadrowo – płacowych jest systemem ERP. Wyróżnia go pełna automatyzacja, co znacznie zmniejsza ryzyko popełnienia błędu przez człowieka. Wybierając program kadrowo płacowy otrzymamy możliwość ewidencjonowania pracowników oraz odnotujemy przebieg ich zatrudnienia. Rozliczymy wpłaty uwzględniające czas pracy, nieobecność, dodatki i wynagrodzenie. Ponadto przydatną funkcją okazuje się struktura organizacyjna, dzięki której przypiszemy ludzi do konkretnych działów. Program daje też możliwość obsługi kadrowo – płacowej dla osób zatrudnionych na kilku etatach.

  Program kadrowo płacowy dostępny w ofercie Connecto

   

  Kadry i płace pod kontrolą

  prowadzić ewidencję pracowników
  rozliczać wypłaty, uwzględniając: czas pracy, nieobecność, dodatki, akordy
  importować danych kadrowych pracowników
  rozliczać nieobecność i drukując podstawy obliczeniowe dla urlopów, chorób, czy ekwiwalentów za urlop.
  kontrolować wykorzystanie limitów nieobecności przez pracownika

  Program kadrowo płacowy pozwoli też archiwizować wybrane formularze kadrowe i wypłaty za wskazany okres. Rozliczanie umów i czas pracy oraz wypłaty dla pracowników (tych na etacie i tych zatrudnionych tymczasowo). Sporządzasz deklaracje i wydruki wraz z załącznikami.

  W ofercie posiadamy także moduł Kadry i Płace Plus, który posiada dodatkowe funkcje:
  powiązanie listy płac z konkretnym działem
  przyporządkowanie pracownika do danego wydziału
  okresowe i automatyczne naliczanie wynagrodzeń dla pracowników, którzy w celach służbowych przebywają za granicą.
  obsługa kas zapomogowo – pożyczkowych

  To także rozliczanie nadgodzin w okresie rozliczeniowym (dłużej niż 1 miesiąc) i ewidencja odbioru czasu wolnego za nadgodziny. Moduł daje możliwość importu informacji o przepracowanym czasie przy pomocy czytników oraz odnotowanie w kalendarzu obecności pracownika do sześciu wejść/wyjść w ciągu jednej doby.

  POBIERZ DEMO OPROGRAMOWANIA

  Masz pytania? Nie wiesz jak dobrać system do potrzeb Twojej firmy? Zadzwoń do nas 32 263 00 00 lub wyślij maila na biuro@connecto.pl lub wybierz zakładkę kontakt. Nasi specjaliści skontkatują się z Tobą tak szybko jak to możliwe.