• Connecto wdraża w Agata S.A.

  Data publikacji: 23 października 2016

  Agata Meble Logo
  [Głosów: 3   Average: 5/5]

  Firma Agata S.A. (dawniej: Katowickie Przedsiębiorstwo Meblowe Agata) zdecydowała się wdrożyć system informatyczny firmy Comarch w zakresie księgowości jednostek powiązanych. Za wdrożenie oprogramowania w całości odpowiada firma Connecto.

  Wdrożenie w Agata S.A.

  System wdrożony w Agata S.A. będzie obejmować swoim zakresem księgowość jednostek powiązanych. Dla firmy Connecto to kolejne duże wdrożenie systemu informatycznego w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

  Agata S.A. to firma z tradycjami, a jej początki sięgają 1952 roku. W pierwszym okresie działała jako państwowe przedsiębiorstwo produkcyjne pod nazwą “Bytomskie Fabryki Mebli”, by przez kolejne 60 lat zmieniać się i dopasowywać do oczekiwań Klientów. Firma Agata S.A. posiada aktualnie 19 salonów wielkopowierzchniowych, w których oferowane są meble oraz artykuły wyposażenia wnętrz.

  Firma Connecto jako twórcy własnego oprogramowania Connecto DMS oraz partner firmy Comarch, obsługuje nie tylko sektor MŚP, ale także firmy z sektora dużych przedsiębiorstw. Właściciele i Prezesi firm coraz częściej decydują się na wybór partnera, jakim jest Connecto. Powodem jest między innymi duże doświadczenie specjalistów, którzy wdrażają, serwisują oraz szkolą użytkowników z korzystania z systemu na terenie całego kraju.