• Pierwsze spotkanie Connect to Biznes Cafe za nami

  Data publikacji: 6 lutego 2020

  [Głosów: 2   Average: 5/5]

  Pierwsze Connect to Biznes Café pokazało funkcjonalne różnice między obiegiem faktury kosztowej w wersji analogowej, papierowej oraz analogicznej.

  Naszym gościem była Pani Dorota Zembal z sosnowieckiej firmy BART specjalizującej się w przemysłowych systemach do oczyszczania powietrza. Towarzyszył jej Andrzej Łukasiak, który z ramienia Connecto nadzoruje wdrażanie systemu Connecto Data Management System u klientów.

  >>> Sprawdź ulotkę i dowiedz się więcej o fakturze kosztowej <<<

  Wspólnie odtworzyliśmy ścieżkę implementacji – od określenia celów, przez wspólną wizję, poszczególne etapy realizacji – od metody kaskadowej po metodę zwinną, porozmawialiśmy o testach i błędach, które dzięki nim zostały wyeliminowane, a także o “gmeralności” (czyli elastyczności) systemu. Dla firmy BART bardzo ważny jest obieg faktur kosztowych, ponieważ gwarancja, którą oferują, wynosi 60 miesięcy, a Connecto DMS zapewnia im wgląd w każdy koszt i każdy dokument dotyczący projektu. Dziś BART korzysta z 11 licencji dostępowych, a na systemie pracuje ponad 20 pracowników, ze szczególnym uwzględnieniem księgowości.

  Posłuchaj podcastu z wydarzenia na YouTube oraz SoundCloud: