• Jak wybrać właściwy program ERP? Kilka ważnych informacji

  Data publikacji: 24 sierpnia 2017

  Program ERP - jak wybrać właściwy?
  [Głosów: 1   Average: 5/5]

  Program ERP dla firmy to na pierwszy rzut oka dość ogólnikowe stwierdzenie. Dlatego same nazwy często nie mówią nic przyszłym użytkownikom. Podpowiadamy gdzie i w jaki sposób sprawdzi się system informatyczny tej klasy.

  Wybierając program ERP ustal potrzeby

  System ERP wykorzystywany jest do planowania zasobów przedsiębiorstwa. Odpowiada za integrację działów oraz ich sprawnie funkcjonowanie. Wspólna baza danych wykorzystywana jest w ramach jednego systemu. Powoduje to, że dostępne informacje są na bieżąco aktualizowane, co przekłada się na szybkie i sprawne podejmowanie decyzji w firmie.

  Pobierz demo programu ERP

  Wśród rozwiązań Connecto dostępne są systemy Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL. O wyborze systemu decydują przede wszystkim potrzeby przedsiębiorstwa. Należy określić, które obszar powinny być wspierane pod kątem systemu, w jaki sposób ma on wpłynąć na działanie firmy.

  Obszary, w których funkcjonuje rozwiązanie klasy ERP obejmuje m.in. branże: handel i dystrybucja, usługi i serwis, zakłady produkcyjne, budownictwo i deweloperzy, biura rachunkowe, projektowanie i realizowanie inwestycji. W zakładce klienci Connecto widoczne są logotypy przedsiębiorstw korzystających z takiego oprogramowania.

  Jaki budżet na program ERP?

  Ile trzeba zapłacić za system? To pytanie bardzo często pada ze strony. Nie ma jednej kwoty, którą można ustalić przy wyborze oprogramowania. Na ostateczną cenę składa się kilka czynników. Dotyczy to m.in. ilości zakupionych licencji. Po więcej informacji dotyczących kosztów zapraszam do kontaktu z naszymi specjalistami pod numerem telefonu 32 263 00 00 lub mailowo [email protected]

  Program ERP a jego wdrożenie

  Wdrożenie programu ERP poprzedza analiza przedwdrożeniowa wykonywana ze specjalistami z firmy Connecto. Dzięki niej możliwe jest ustalenie z Klientem potrzeb, wymagań oraz sposobu wykorzystania systemu w przedsiębiorstwie. To najlepszy ze sposobów, by ustalić plan działania, którego przy ewentualnych zmianach nie trzeba zbytnio modyfikować. Należy podkreślić, że wdrożenie systemu informatycznego odbywa się bez przerywania pracy przedsiębiorstwa.

  Integracja systemów informatycznych

  Program ERP sprawdza się w połączeniu z opisywanym na stronie systemem DMS, którego producentem jest firma Connecto. Połączenie dwóch rozwiązań w jedno sprawia, że użytkownik zarządzana obszarem miękkim oraz twardym bez przełączania się pomiędzy programami. System ERP zintegrowany z Connecto DMS zawiera elektroniczny obieg dokumentów, CRM, Business Intelligence oraz zarządzanie projektami.

  Pobierz demo programu ERP

  Wsparcie i działanie

  Po wdrożeniu systemu informatycznego specjaliści z Connecto czuwają nad pracą tego systemu. W każdym momencie, gdy pojawi się błąd lub pojawi się problem wynikający z działania użytkownika, eksperci zdalnie lub w siedzibie Klienta likwidują usterkę. Wszystko to odbywa się w ramach wykupionej asysty.

  Zapytaj o system

  Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 32 263 00 00 lub uzupełnij formularz.

  Firma (wymagane)

  NIP (wymagane)

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

  Uprzejmie informujemy, że:
  a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
  b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
  c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
  d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
  e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
  f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
  W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres [email protected] lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.