• Prezentacja systemu ERP – dlaczego warto skorzystać?

  Data publikacji: 21 lutego 2019

  Prezentacja systemu ERP - dlaczego warto skorzystać
  [Głosów: 0   Average: 0/5]

  Trzon polskiej gospodarki stanowią firmy z sektora MŚP (małe i średnie przedsiębiorstwa). Znaczna część tych organizacji nie posiada narzędzi informatycznych, które są w stanie skutecznie wspomagać firmę w realizacji codziennych operacji. Jako Connecto codziennie wspieramy setki firm z całej Polski we wdrożeniach nowoczesnych narzędzi ERP oraz edukujemy firmy zastanawiające się nad zakupem nowego systemu w czasie naszych prezentacji, szkoleń i seminariów dotyczących narzędzi IT w przedsiębiorstwach MŚP.

  Jakie systemy ERP są prezentowane?

  Grupa Connecto od lat jest kluczowym partnerem krakowskiego producenta systemów informatycznych COMARCH S.A. Nic wiec dziwnego, że nasza oferta związana z oprogramowaniem klasy ERP to nowoczesne systemy COMARCH ERP Optima, oraz COMARCH ERP XL. Po przeprowadzeniu wstępnego wywiadu lub otrzymaniu listy wymagań, jesteśmy w stanie wybrać odpowiednie rozwiązanie.

  Comarch ERP OptimaCOMARCH ERP Optima dedykowana jest dla firm z sektora MŚP, prowadzących działalność z zakresu usług, handlu, wykonawstwa oraz prostej produkcji. Mimo, że narzędzie to nie jest dedykowane dla dużych firm i grup kapitałowych, to wcale nie oznacza, że nie jest naszpikowane nowoczesnymi modułami i funkcjami, które pozwalają na sprawne zarządzanie i automatyzację procesów biznesowych w Twojej organizacji.

  Demo Comarch ERP XLCOMARCH ERP XL, jak sama nazwa może wskazywać, dedykowany jest dla firm, które są większe lub mają większe wymagania. System ten pozwala na sprawne zarządzanie procesami w dużych firmach i grupach kapitałowych. Posiada rozbudowany moduł produkcyjny oraz pozwala na znacznie większe obciążenia danymi w stosunku do ERP Optima.

  Zapytaj o prezentację systemu ERP

  Dlaczego warto wybrać prezentację?

  Warto zdecydować się na spotkanie naszymi przedstawicielami, aby porozmawiać z doświadczonymi specjalistami o swoich problemach związanych z prowadzeniem firmy. Grupa Connecto istnieje na rynku od lat i posiada w swoim portfelu setki klientów. W związku z tym pracownicy Connecto posiadają bardzo szeroką wiedzę na temat najczęściej występujących problemów w firmach takich jak twoja. W czasie prezentacji chętnie zaprezentują rozwiązania i usprawnienia w oparciu o narzędzia COMARCH ERP.

  Czy prezentacja systemu ERP jest płatna?

  Prezentacja systemów ERP jest całkowicie darmowa. Na rynku wciąż istnieją firmy, które szukają dodatkowego źródła dochodów w postaci organizowania prezentacji, szkoleń i targów, które pod przykrywką sprzedaży wiedzy i doświadczeń, kryją zwykłą akcję reklamową. Spotkania z pracownikami Connecto zawsze były i zawsze będą nieodpłatne, niezależnie od tego, gdzie znajduje się Twoja firma i jak wiele spotkań musi się odbyć i jak długo będą one trwały.

  Podobne prezentacje prowadzone są dla modułów: elektroniczny obieg dokumentów, systemu CRM, business intelligence oraz zarządzanie projektami.

  W jakiej formie może odbywać się prezentacja?

  Prezentacja może odbyć się w siedzibie Twojej firmy, w jednym z oddziałów Grupy Connecto lub zdalnie przez internet. Zawsze staramy się zapewnić maksymalną wygodę naszemu potencjalnemu klientowi, ponieważ doskonale wiemy jak uciążliwy jest proces wyboru nowego systemu informatycznego. Wyłączenie z obiegu osób decyzyjnych na nawet kilka godzin może być kosztowne.

  Dlatego często pierwsze spotkania zapoznawcze odbywają się za pośrednictwem oprogramowania do telekonferencji przez internet, natomiast kolejne – w siedzibie Klienta lub na jednej z sal konferencyjnych Connecto, gdzie możemy porozmawiać w cztery oczy na temat oczekiwań i wyzwań związanych z wdrożeniem.

  Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 32 263 00 00, poprzez zakładkę kontakt lub mailowo [email protected]

  Zapytaj o prezentację systemu ERP