• System Connecto DMS

  Data publikacji: 12 października 2017

  Demo Connecto DMS
  [Głosów:10    Średnia:5/5]

  System Connecto DMS (Data Management Systems) – system stworzony do zarządzania obiegiem dokumentów. Pozwala na sprawne zarządzanie dokumentami, projektami i relacjami z klientem oraz bieżącą kontrolę sytuacji firmy dzięki tworzeniu analiz i raportów. Poznaj system i wybierz właściwe rozwiązanie.

  POBIERZ DEMO CONNECTO DMS

  System DMS to rozwiązanie dla firm, które na co dzień gromadzą różne rodzaje pism krążących po firmie i szukają sposobu umożliwiającego dotarcie do konkretnego dokumentu w kilka sekund. Takie działania usprawnia, porządkuje i przyśpiesza opisywany system. Wszystkie zalety poznasz pobierając DEMO systemu. Zapytaj naszych specjalistów pod numerem telefonu 32 263 00 00 lub mailowo biuro@connecto.pl.

  System DMS Connecto – moduły

  System elektronicznego obiegu dokumentów

  Dzięki modułowi możliwa jest pełna kontrola związana z przepływem informacji i dokumentów, jakie krążą po firmie. Wszystko znajduje się w jednym miejscu, dzięki czemu dana umowa czy faktura nie zostanie zgubiona. System ma wpływ na usprawnienie procesów w firmie i zautomatyzowanie pracy wielu ludzi. Pozwala ustalić, kto będzie miał wgląd w konkretne dokumenty. Poznaj elektroniczny obieg dokumentów.

  elektroniczny obieg dokumentów przykład
  fot. Connecto DMS – moduł Elektroniczny obieg dokumentów

   

  CRM – relacje z klientem

  Moduł pozwala nam skrócić cykl sprzedażowy oraz przyśpieszyć codzienne działania, które mają miejsce w procesach handlowych. Informacje o klientach, ich decyzjach i krokach, jakie wobec nich zostały podjęte zbierane są w systemie. Dzięki temu możliwe jest idealne dopasowanie oferty do potrzeb danego klienta. Wykonując takie korki jesteśmy w stanie pozyskać kolejnych klientów oraz będąc w stałym kontakcie z obecnymi. CRM to także poprawienie jakości pracy i organizacji w firmie, m.in kontrola zadań zleconych pracownikom. Dowiedz się więcej o systemie CRM.

  Demo Connecto DMS - screen z modułu CRM
  fot. System Connecto DMS – moduł CRM

   

  Zarządzanie projektem

  To kolejny element, który usprawnia działania związane z prowadzeniem firmy i projektami, jakie wykonuje. Dzięki modułowi w dowolnym momencie można zamieścić poprawki w projekcie oraz kontrolować dokumenty związane z zamówieniami czy fakturami kosztowymi. Działanie systemu to również harmonogramowanie, dzięki czemu pilnujemy poszczególnych etapów wykonania zlecenia. To pozwala uniknąć przekroczenia budżetu oraz czasu związanego z oddaniem projektu. Czytaj więcej o zarządzaniu projektem.

  Demo Connecto DMS - moduł zarządzanie projektami
  fot. Connecto DMS – moduł Projekty

   

  Business Intelligence

  To moduł umożliwiający stworzenie analizy i raportu z dowolnego obszaru firmy. Pozwala na porównanie okresów pod kątem finansowych czy sprzedażowym. Kontrola sytuację firmy odbywa się przy wykorzystaniu jednego narzędzia. Wszystko jest jasno i klarownie przedstawione za pomocą wykresów lub/i diagramów. Więcej informacji o rozwiązaniu Business Intelligence.

  Demo Connecto DMS, moduł Business Intelligence
  fot. Connecto DMS – moduł Business Intelligence

   

  System DMS i jego zalety

  dostęp do dokumentów w każdym momencie
  archiwizowanie danych
  dodanie konkretnych osób odpowiedzialnych za działania na dokumencie
  przyspieszenie obiegu faktur elektronicznych i zakupowy
  tworzenie analiz i raportów
  kontrolowanie czasu przy konkretnych projektach
  integracja z systemami klasy ERP

  Jesteś zainteresowany rozwiązaniem Connecto DMS? Wypełnij poniższy formularz, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.

  Firma (wymagane)

  NIP (wymagane)

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

  Uprzejmie informujemy, że:
  a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
  b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
  c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
  d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
  e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
  f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
  W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres biuro@connecto.pl lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.