• Web DMS – system Connecto DMS w przeglądarce

  Data publikacji: 11 marca 2019

  plansza start
  [Głosów: 0   Average: 0/5]

  System DMS dostępny jest za pośrednictwem przeglądarki internetowej oraz w wersji mobilnej. Dzięki temu użytkownik może korzystać z rozwiązania na dowolnym urządzeniu i w dowolnym miejscu. Zobacz przykładowy proces działania wersji WEB.

  Prezentowana sytuacja dotyczy handlowca, który rejestruje zdarzenia w systemie CRM po powrocie ze spotkania.

  Krok 1

  Użytkownik loguje się do konta przez przeglądarkę, gdzie wyświetla się kalendarz handlowca z obecnego tygodnia, a najbardziej aktualnym wpisem jest wizyta w firmie Connecto.

  Krok 2

  Użytkownik przechodzi do zakładki spotkania, gdzie dodaje nowy wpis mówiący o ustaleniach z Klientem. W formularzu nowego spotkania uzupełnia temat, datę oraz nazwę Klienta, a następnie spisuje notatki: Klient jest niemal zdecydowany. Zostawiłem ofertę. Do piątku da znać czy się decyduje.

  Krok 3

  Użytkownik uruchamia listę ofert i dodaje nową. Oferta jest ważna przez miesiąc i zgodnie z ustaleniami zawiera dziesięcioprocentowy rabat na oprogramowanie oraz usługi wdrożeniowe. Klient przekazał handlowcowi wiadomość, że decyzję o systemie podejmie do piątku, co użytkownik zaznaczył w kalendarzu.

  Krok 4

  Dane wprowadzane przez przeglądarkę lub wersję mobilną natychmiast aktualizacją bazę danych, dzięki czemu są widoczne również w wersji stacjonarnej oprogramowania. Użytkownik uruchamia listę klientów i wskazuję firmę Connecto. Zarówno informacje o spotkaniach jak i sama oferta dostępne są od ręki.

  Zapytaj o rozwiązanie

  System Connecto DMS składa się z modułów. Zawiera w sobie między innymi elektroniczny obieg dokumentów oraz business intelligence. Wybierając obieg dokumentów automatycznie pojawia się archiwizacja dokumentów, dzięki której możemy dotrzeć do każdej faktury lub umowy za pomocą kilku kliknięć w systemie.

  Zobacz możliwości systemu Connecto DMS

  Zapytaj o rozwiązanie dla Twojej firmy. Zadzwoń 32 263 00 00 lub skontaktuj się poprzez zakładkę “kontakt”. System Connecto DMS w pełni integruje się z oprogramowaniem Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Optima.