• Karta pracownika – rozliczanie w Connecto DMS

  Data publikacji: 4 lutego 2019

  plansza start
  [Głosów: 0   Average: 0/5]

  System Connecto DMS usprawnia zarządzanie zasobami firmy – a w prezentowanym przykładzie – pracownikami. Zobacz jak szybko można wypełnić i rozliczyć kartę pracownika za pomocą systemów informatycznych.

  Rozliczanie karty pracownika w systemie DMS

  System Connecto DMS pozwala na zarządzanie zasobami firmy, w tym przypadku pracownikami. Użytkownik uruchamia listę, która wyświetla dane zintegrowane z systemem kadrowym. Lista przedstawia pracowników w podziale na wydziały. Tabela pozwala na szybkie przeszukiwanie danych w oparciu o dowolną kolumnę. Kierownik działu wyszukuje pracownika i uruchamia jego formularz.

  Connecto DMS - karta pracownika

  Na ekranie widoczne są dane pracownika oraz informacje o jego zatrudnieniu. Dostępne są również zakładki “badania i uprawnienia”, “dokumenty” i “karta pracy”. Pierwsza zakładka zawiera informacje dotyczące badań i uprawnień, wraz z terminami ich odnowienia, o czym przypomina system DMS, dzięki funkcjonalności notyfikacji.

  Karta pracownika – protokoły i tabele

  W prezentowanym przykładzie do odnowienia badań okresowych pozostało niecałe 30 dni, co wskazał system, zaznaczając informacje w tabeli na kolor czerwony oraz wysyłając odpowiedni raport do działu kadr. Kolejna zakładka wyświetla wszystkie dokumenty wewnętrzne, które dotyczą Jana Nowaka. Są to trzy protokoły: wydanie karty, samochodu i telefonu oraz umowa o pracę.

  Tabela w ostatniej zakładce zawiera karty pracy za rok 2018. Wskazuje ona statusy oraz ilości przepracowanych godzin w danym miesiącu. Widzimy, że karta za grudzień nie została jeszcze rozliczona. By tego dokonać kierownik uruchamia formularz karty pracy na grudzień.

  Connecto DMS - rozliczanie karty pracy

  Wskazuje on arkusz excel, który zawiera czas pracy, stworzony przez Jana Nowaka. System DMS uzupełnia kalendarz czasu pracy na podstawie wskazanego pliku. Terminarz pozwala na edycje danych przed ich ostatecznym zatwierdzeniem. Kierownik modyfikuje tabelę, ponieważ jest ona błędnie uzupełniona, a następnie zatwierdza kartę pracy przyciskiem “rozlicz”.

  System Connecto DMS wyświetla podsumowanie czasu pracy w podziale na zadanie oraz w jaki sposób zostały rozliczone budżety. Innym przykładem zarządzania zasobami jest moduł narzędziownia prezentowany w filmie, do którego link pojawił się na ekranie. Rozwiązanie składa się z czterech modułów: elektroniczny obieg dokumentów, CRM, zarządzanie projektami, business intelligence.

  Zapytaj o rozwiązanie

  Umów się na bezpłatną prezentację systemu i poznaj rozwiązanie Connecto DMS. Zadzwoń 32 263 00 00 lub wybierz zakładkę kontaktową. Nasi specjaliści wyjaśnią wszelkie wątpliwości.