• CRM dla deweloperów

  Data publikacji: 20 sierpnia 2017

  CRM dla deweloperów - Connecto DMS
  [Głosów: 3   Average: 5/5]

  CRM dla deweloperów usprawnia zarządzanie projektem, budową oraz procesem sprzedaży. Umożliwia to kontrolowanie każdego z obszarów działania. System ten sprawdza się również w budownictwie.

  CRM dla deweloperów

  CRM dla deweloperów to rozwiązanie, które usprawnia każdy z procesów dotyczących budowy oraz sprzedaży nieruchomości. Oznacza to, że planowanie i realizowanie budowanie dla generalnych wykonawców czy podwykonawców może odbywać się za pomocą jednego programu.

  W systemie można stworzyć bazę potencjalnych Klientów, inwestycji oraz cały proces obsługi sprzedaży. Zaczynając od działań marketingowych, przez negocjację aż po podpisanie umowy. CRM może zawierać też elektroniczny obieg dokumentów, co usprawni przepływ dokumentów oraz informacji krążących po firmie. Dotyczy to nie tylko faktur, ale także umów czy zapytań ofertowych, jakie przychodzą do przedsiębiorstwa. System obiegu dokumentów można znaleźć również w rozwiązaniu DMS.

  Pobierz wersję demo systemu CRM

  Jak działa system dla deweloperów? Poznaj indywidualność

  Funkcjonowanie systemu widać pod każdym względem. Przy etapie rozpoczęcia inwestycji możemy podzielić obiekt na lokale, a sama baza sprzedażowa może zawierać najważniejsze informacje dotyczące: cen, powierzchni, opisu lokalu, dokumentacji z rzutami oraz fotografią, czy ewentualnym wyposażeniem.

  CRM dla deweloperów - screen

  Każdy z handlowców otrzymuje na bieżąco informacje ilu potencjalnym klientom przedstawiono dany lokal, ilu obecnie poszukuje własnych czterech kątów i na jakim etapie są dane negocjacje. Działanie systemu można integrować z systemem ERP oraz połączyć go ze stroną internetową dewelopera/biura nieruchomości.

  Na podstawie danych z systemu pracownik jest w stanie przygotować plan spotkania, który zapisany w kalendarzu może udostępnić wybranym współpracownikom. System CRM dla deweloperów może w podobny sposób funkcjonować w firmach budowlanych. Zobacz też jak sprawdza się oprogramowanie dla budownictwa.

  Od spotkania do sprzedaży

  Dane o potencjalnych klientach oraz informacjach o ich potrzebach są generowane z poziomu konkretnego lokalu i listy osób, z którymi warto umówić się na spotkanie. Handlowiec w jednym miejscu otrzymuje informacje o preferencjach, ustaleniach z przeszłości i poprzednich ofertach. Na tej podstawie jest w stanie stworzyć precyzyjną ofertę, trafiającą wprost w potrzeby i wymagania kontrahenta.

  Pełna kontrola wyników pracy

  System pozwala na pełną kontrolę działań, które mogą być przedstawione za pomocą wykresów i raportów Business Intelligence. Tworzone raporty analizowane są przez osoby decyzyjne, a te mają wgląd do raportów ogólnych oraz cząstkowych. Prezes lub właściciel firmy może ustawić powiadomienia poprzez email, gdzie otrzyma informacje o wynikach z konkretnego dnia.

  Pobierz wersję demo systemu CRM

  System tworzony od postaw

  Opisane wyżej działanie systemu to tylko przykład, ponieważ każde rozwiązanie tworzone jest pod wymagania Klienta. Dlatego przed rozpoczęciem prac odbywa się analiza przedwdrożeniowa, która pozwala określić, co w danej firmie jest niezbędne, a z czego można zrezygnować.

  Chcesz wdrożyć system CRM dla deweloperów? Zapraszamy do kontaktu pod numerem 32 263 00 00 lub wypełnij formularz.