• Efektywna praca zdalna dzięki Connecto DMS

  Data publikacji: 10 grudnia 2020

  Efektywna praca zdalna dzięki Connecto DMS
  [Głosów: 0   Average: 0/5]

  W obliczu światowej pandemii wiele firm musiało przejść na pracę zdalną. Kompletna zmiana organizacji w wielu przypadkach okazała się bardzo trudna. Proces ten mogą ułatwić jednak specjalne programy IT, stosowane np. do obiegu dokumentów czy porozumienia się z klientami. Wyjaśniamy, jak wygląda efektywna praca zdalna dzięki Connecto DMS!

  Chaos informacyjny, utrudniona kontrola pracowników i kłopoty z komunikacją mogą zupełnie zaburzyć działanie przedsiębiorstwa. Chociaż współcześnie wydaje się, że pracownicy mogą dzięki internetowi jak najbardziej być efektywni też w domu, sprawa nie jest taka łatwa. Taką wymianę danych trzeba dobrze zorganizować. Do tego niezbędne są odpowiednie narzędzia. Dowiedz się, jak działa efektywna praca zdalna dzięki Connecto DMS!

  1. Wykorzystaj Connecto DMS do pracy zdalnej
  2. Zalety systemu Connecto DMS w pracy zdalnej
  3. Zapytaj o system i wykorzystaj go w swojej firmie

  Wykorzystaj Connecto DMS do pracy zdalnej

  Tabelki w Excelu i Google Docs przestają wystarczać? Wykorzystaj Connecto DMS do pracy zdalnej, by wszyscy pracownicy mogli ze sobą sprawnie i efektywnie współdziałać. Oprogramowanie to zostało zaprojektowane właśnie z myślą o jak najlepszej organizacji oraz wymianie digitalnych danych. Jest niezwykle pomocne na co dzień, ale szczególnie teraz można w pełni docenić jego funkcjonalność.

  System DMS jest niezwykle przydatnym narzędziem IT, cieszącym się rosnącą popularnością. Składa się z kilku modułów, które są wykorzystane do usprawnienia codziennych zadań. Są przeznaczone m.in. do elektronicznego obiegu dokumentów, utrzymania odpowiedniej relacji z klientami, zarządzania projektami czy nadzorowania sytuacji w firmie.

  Zapytaj o system dla swojej firmy

  Zalety systemu Connecto DMS w pracy zdalnej

  Liczne zalety systemu Connecto DMS w pracy zdalnej sprawiają, że oprogramowanie to jest wręcz niezbędne w takich okolicznościach. Jeśli chce się uniknąć zamieszania, błędów i opóźnień, warto skorzystać z tego rozwiązania. W ten sposób firma pomimo utrudnień może działać równie dobrze jak przed pandemią, a nawet lepiej.

  Jedną z największych zalet systemu Connecto DMS w pracy zdalnej jest łatwy, wygodny dostęp do wszystkich najważniejszych umów, faktur, raportów itp. Przesyłanie ważnych pism drogą mailową czy poprzez dyski chmurowe jest ryzykowne oraz bywa chaotyczne. Elektroniczny obieg dokumentów pozwala szybko, a zarazem bezpiecznie przekazywać najważniejsze dane do uprawnionych osób. Przy tym dba też o to, by były poprawnie archiwizowane.

  Kolejną niezwykle przydatną funkcją jest workflow, czyli system pozwalający precyzyjniej określać zadania konkretnych osób, a także kontrolować stopień wykonanej pracy. Dzięki niemu można uniknąć opóźnień czy pomyłek oraz na bieżąco wprowadzać konieczne zmiany. W ten sposób łatwiej zapanować nad pracownikami przebywającymi w domach, nad którymi na się o wiele mniejszą kontrolę.

  Ogromnym udogodnieniem jest także system CRM, przeznaczony do poprawy relacji z klientem. Pozwala na bieżąco śledzić wszystkie jego decyzje i działania, by jak najlepiej dostosować się do konkretnych oczekiwań oraz potrzeb. W praktyce znacznie skraca czas sprzedażowy, pomimo tego, że spotkania są utrudnione.

  System posiada również inne ciekawe moduły, np. Business Intelligence. Oprogramowanie to gromadzi dane o działaniu firmy, a także na bieżąco je analizuje. Dzięki temu można szybko wyłapać nieprawidłowości i kontrolować to, czy pandemia odbija się na kondycji przedsiębiorstwa.

  Zapytaj o system dla swojej firmy

  Zapytaj o system i wykorzystaj go w swojej firmie

  Chcesz usprawnić pracę zdalną? Zapytaj o system i wykorzystaj go w swojej firmie! Skontaktuj się z nami, dzwoniąc na numer 32 263 00 00 lub korzystając z zakładki kontakt. Nasz konsultant odpowie na wszystkie pytania, a także może od razu umówić się na darmową prezentację możliwości systemu, która oczywiście też odbędzie się zdalnie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, tak by najlepiej spełniała Twoje oczekiwania. Przekonaj się, jak sprawnie i efektywnie może działać Twoja firma!