• Specjaliści z Connecto odwiedzili Uniwersytet Ekonomiczny

  Data publikacji: 17 stycznia 2019

  Grupa Connecto na UE
  [Głosów:2    Średnia:5/5]

  Specjaliści z Connecto odwiedzili studentów wydziału Informatyki i Komunikacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Na spotkaniu zaprezentowano możliwości systemu Connecto DMS oraz poruszono temat elektronicznego obiegu dokumentów – jego przebiegu, bezpieczeństwa i zastosowania w przedsiębiorstwie.

  “Jak elektroniczny obieg dokumentów wpływa na usprawnienia w biznesie?” to główny temat prezentacji, która odbyła się w siedzibie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Krok po kroku przedstawiono działanie oraz korzyści, jakie daje inwestycja w te rozwiązanie. Pojawiło Eksperci z Connecto zademonstrowali również jak system DMS sprawdza się w konkretnych branżach.

  Choć obieg dokumentów był najważniejszym tematem, to nie zapomniano również o innych modułach, które również dostępne są w systemie Connecto DMS. Mowa między innymi o business intelligence, zarządzaniu projektami oraz CRM.

  Cała prezentacja systemu informatycznego dotyczyła konkretnych przykładów, jakie występują w przedsiębiorstwach. Przedstawiono prosty obieg dokumentów, tłumacząc jak wygląda droga faktury czy umowy, trafiającej, np. do sekretariatu. Czytaj więcej o obiegu faktur w firmie tutaj.

  Connecto DMS na uniwersytecie ekonomicznym

  Obieg dokumentów Connecto DMS

  Elektroniczny obieg dokumentów w firmie