• Prezentacja systemu informatycznego – umów się na bezpłatny pokaz

  Data publikacji: 29 kwietnia 2020

  Business Intelligence Comarch ERP w nowej cenie
  [Głosów: 1   Average: 5/5]

  Prezentacja systemu informatycznego to podstawowe działanie, z jakim powinien spotkać się Klient szukający rozwiązania. Firma wdrażająca oprogramowanie przedstawia funkcje systemu, co już na starcie pozwala określić czy system ten jest odpowiedni dla przedsiębiorstwa. Jak przebiega prezentacja i dlaczego warto wziąć w niej udział? Odpowiadamy.

  Prezentacja systemu informatycznego

  Klient biorąc udział w prezentacji Connecto ma okazję zobaczyć każdy moduł systemu osobno, m.in. elektroniczny obieg dokumentów, system CRM, projekty, czy Business Intelligence. Możliwa jest również prezentacja dla konkretnej branż, np. przedstawienie jak działa oprogramowanie dla budownictwa lub budżetowanie w przedsiębiorstwie. Prezentacja systemu nie ma ograniczeń czasowych, poświęcamy Klientowi tyle czasu, ile potrzebuje. Odpowiadamy na pytania, analizujemy przypadki działania w konkretnej firmie, często poparte przykładami.

  fot. Connecto DMS - oprogramowanie dla budownictwa
  fot. Connecto DMS – oprogramowanie dla budownictwa

   

  Możliwa jest prezentacja zdalna, którą Klient widzi na ekranie swojego komputera. Dlatego nie ma dla nas znaczenia, w jakim miejscu znajduje się osoba zainteresowana systemem. Druga możliwość to prezentacja w siedzibie firmy Connecto lub prezentacja w siedzibie Klienta. Pokazy prowadzone przez naszych specjalistów są w pełni darmowe i do niczego nie zobowiązują.

  Umów się na prezentację – zadzwoń 32 263 00 00 lub wypełnij formularz kontaktowy

  Firma (wymagane)

  NIP (wymagane)

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email (wymagane)

   

  Prezentacja na żywej bazie pokazuje możliwości systemu i już na tym etapie wspólnie z Klientem jesteśmy w stanie ustalić, co jest zbędne, a co na pewno przyda się w przedsiębiorstwie. Wstępnie analizujemy czy konkretny moduł trzeba usunąć lub wystarczy go zmodernizować, by każdy proces w firmie przebiegał sprawnie.

  Zalety prezentacji systemu

  Przede wszystkim Klient od razu otrzymuje informacje na temat rozwiązań, które go interesują i są niezbędne w jego firmie. Odpowiednie dobranie modułów sprawia, że system jest tańszy w zakupie oraz prostszy w obsłudze.

  Connecto DMS - Obieg faktury kosztowej - przykład
  fot. Connecto DMS – Obieg faktury kosztowej – przykład

   

  Pokaz zdalny odbywa się “tu i teraz”, więc specjaliści na bieżąco odpowiadają na pytania i niejasności na przykładzie przygotowanej bazy, zbliżonej do profilu działalności Klienta. W zależności od branży będzie to na przykład prezentacja dotyczącą systemu dla deweloperów.

  Kto korzysta z systemu?

  Rozwiązanie Connecto DMS jest na tyle elastyczne, że sprawdza się zarówno w branży budowlanej, usługowej, jak i projektowej. Świadczy o tym duża liczba przedsiębiorstw, które można znaleźć w zakładce klienci.

  Oprogramowanie w całości dopasowane jest do potrzeb i wymagań firm, w przeciwieństwie do gotowych rozwiązań, jakie nie zawsze spełniają oczekiwania. Warto dodać, że decydując się na system ?pudełkowy? musimy zapłacić również za funkcje, z których w ogóle nie będziemy korzystać.

  System Connecto DMS można integrować z systemem ERP, m.in. Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL.

  Umów się na prezentację – zadzwoń 32 263 00 00 lub wypełnij formularz kontaktowy

  Firma (wymagane)

  NIP (wymagane)

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email (wymagane)