• Tworzenie i uzupełnianie kalendarzy w systemie DMS [video]

  Data publikacji: 4 stycznia 2018

  Connecto DMS Youtube
  [Głosów: 1   Average: 5/5]

  Jak wygląda tworzenie kalendarzy w systemie Connecto DMS? W jaki sposób usprawniają one funkcjonowanie w firmie? Komu jest potrzebne i dlaczego warto postawić na korzyści wynikające z opisywanego rozwiązania? 

  1. Kalendarze w systemie Connecto DMS
  2. Kalendarze dostępne również w aplikacji mobilnej

  Kalendarze w systemie Connecto DMS

  Handlowiec loguje się do systemu Connecto DMS i otwiera zakładkę kalendarze, wybierając ze wstążki “kalendarz operatora”. Użytkownik wybiera termin 18 października i tworzy nowe spotkanie. Uzupełnia pole temat oraz lokalizację. Jest to spotkanie handlowe z firmą Aloza, przy ulicy Chłodnej 50 w Warszawie.

  Handlowiec ustala zakończenie spotkania na godzinę 16 i ustawia automatyczne przypomnienie na godzinę przed jego rozpoczęciem oraz ustala notatkę: “spotkanie z panem Andrzejem Kaczmarczykiem. Dopinamy umowę serwisową na usługi IT”. Aby mieć większą szansę na dopięcie sprzedaży, zaprasza na spotkanie Martę Kierownik Handlową, wybierając ją z listy użytkowników systemu Connecto DMS. Rozwiązanie te doskonale uzupełnia elektroniczny obieg dokumentów oraz Business Intelligence.

  Zapytaj o demo systemu informatycznego

  Zapisuje dane i oznacza spotkanie kolorem pomarańczowym. Każdy użytkownik może tworzyć własne oznaczenia, używając do tego przycisku “zarządzaj oznaczeniami”, który znajduje się na wstążce. Handlowiec dodaje również nowe zadanie cykliczne, ustalając czas jego trwania od godziny 15 do 16 w każdy piątek przez 10 tygodni z rzędu. Tematem zadania będzie przygotowanie cotygodniowego raportu handlowego. System przypomni użytkownikowi o zadaniu na 15 minut przed jego planowanym rozpoczęciem. Oprogramowanie integruje się z systemem ERP dostępnym w ofercie firmy Connecto.

  Kalendarze dostępne również w aplikacji mobilnej

  Użytkownik opuszcza zakładkę kalendarz, powracając na pulpit użytkownika, który może edytować. Ustawia kalendarz na pierwszym planie, dzięki czemu będzie on widoczny od razu po zalogowaniu się do systemu. Kalendarze w systemie Connecto DMS dostępne są również z poziomu aplikacji mobilnej oraz w większości najpopularniejszych programów pocztowych.