• BI, czyli centrum raportów w systemie Connecto DMS [video]

  Data publikacji: 5 marca 2018

  Connecto DMS Youtube
  [Głosów: 0   Average: 0/5]

  Kontrola i analiza dostarczanych wyników generowanych przez każdy dział firmy może odbywać się w jednym miejscu. Wszystko za sprawą modułu Business Intelligence, który dostępny jest w naszej ofercie. Zobacz, jak działa centrum raportów, na czym polega tworzenie danego dokumentu oraz do kogo trafia. Przedstawiamy działanie modułu BI w formie video.

  Centrum raportów Business Intelligence

  Dyrektor Handlowy uruchamia centrum raportów Business Intelligence. Znajdują się tam raporty stworzone przez niego, jak i te udostępnione przez innych użytkowników. Z raportów DMS wybiera wcześniej przygotowany raport dotyczący sprzedaży w czwartym kwartale. Używa opcji aktualizuj i otwórz, by uzyskać najnowsze dane. Widoczne jest okno raportu, które prezentuje ostatnio zapamiętany układ tabeli i wykresów.

  Business Intelligence i centrum raportów

   

  Zapytaj o demo systemu informatycznego

  Raporty w dowolnej formie

  Raport w formie wykresu kołowego przedstawia ilość transakcji handlowych z podziałem na województwa. Dyrektor na podstawie zbioru danych znajdujących się z prawej strony, tworzy nowy raport. Wybiera on kolumnę “handlowiec” i zestawia ją z marżą. Zmienia wygląd wykresu z kołowego na słupkowy. Następnie zaznacza komórki, które posłużą za dane wsadowe do wykresu. Użytkownik zmienia formatowanie kolumn marża i wartość na pole walutowe.

  Business Intelligence forma prezentacji

  Subskrybowanie dokumentów

  Do raportu dodaje kolumnę wartość po to, by na jednym ekranie porównać: wygenerowane przez handlowca obroty z realnym zyskiem. Nowo stworzony raport zapisuje pod nazwą: sprzedaż w czwartym kwartale “handlowcy”. Dyrektor handlowy zdecydował się na subskrypcję raportu, który będzie wysyłany w formie wiadomości email wraz załącznikiem Excel, w każdy poniedziałek o 7 rano, na podany adres email.

  Business Intelligence subskrybcja

  Jeden z elementów systemu Connecto DMS

  Należy pamiętać, że centrum raportów Business Intelligence to tylko jeden z modułów dostępnych w systemie Connecto DMS. Wśród reszty rozwiązań znajdują się moduły, które można zintegrować między sobą oraz z systemami klasy ERP (popularne to Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL). Specjaliści z firmy Connecto są w stanie wdrożyć także elektroniczny obieg dokumentów i CRM.

  Zapytaj o rozwiązanie dla Twojej firmy

  Wszystkie te rozwiązania dostępne są w ofercie firmy Connecto. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 32 263 00 00 lub przez poniższy formularz. Popularna jest forma prezentacji zdalnej możliwości oprogramowania. Dzięki temu Klient od razu widzimy, co możemy zaoferować oraz jest w stanie dobrać niezbędne elementy, a na podstawie jego potrzeb i wymagań zostają one wdrożone.

  Firma (wymagane)

  NIP (wymagane)

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

  Uprzejmie informujemy, że:
  a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
  b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
  c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
  d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
  e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
  f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
  W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres [email protected] lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.