• Program do kosztorysowania

  Data publikacji: 23 marca 2017

  Program do kosztorysowania - tworzenie kosztorysów
  [Głosów: 2   Average: 5/5]

  Program do kosztorysowania wykorzystywany jest między innymi do prac budowlanych, instalacyjnych, czy drogowych. To tylko kilka z przykładów wprost z polskiego podwórka. Jak bardzo ułatwia działanie firmy sprawne kosztorysowanie?

   

  Kosztorysowanie – innowacyjność i prostota

  Zaletą oferowanego przez nas oprogramowania jest maksymalne uproszenie działania, szybkość i integracja z innymi modułami opisywanymi szerzej w artykule o zarządzaniu projektami. Program do kosztorysowania można połączyć z elektronicznym obiegiem dokumentów, CRM i Business Intelligence. Każde zadanie wykonuje się za pomocą kilku przycisków. A jakie działania możemy prowadzić w systemie? Przedstawiamy jego działanie na przykładzie zapytania od inwestora, tworzeniu kosztorysów oraz archiwizacji. Poznaj system do kosztorysowania, który integruje się z systemami ERP.

  Pobierz wersję demo programu do kosztorysowania

  Kosztorysowanie w budownictwie staje się precyzyjne

  Przykład działania programu kosztorysowego stworzonego przez Connecto:

  Program do kosztorysowania - zapytanie od inwestora
  fot. dokument zapytania od inwestora w systemie Connecto DMS

   

  Dokument zapytania od inwestora. Znajdziemy w nim m.in:

  a. Podstawowe dane o zgłoszonym zapytaniu od inwestora
  b. Zakładkę z kosztorysem właściwym (rysunek 2)
  c. Zakładkę z prognozowanym harmonogramem prac przy użyciu wykresu Gantta
  d. Zakładkę do zarządzania zapytaniami do podwykonawców
  e. Zakładkę z podsumowaniem oferty na podstawie kosztorysu i harmonogramu

  Program do kosztorysowania - tworzenie kosztorysów
  fot. tworzenie kosztorysów w systemie Connecto DMS

   

  Program do kosztorysowania pozwala  stworzyć kosztorysy w oparciu o przedmiary przesłane nam w plikach o formacie ath, xml i excel oraz tworzyć kosztorysy od zera. Kosztorys można przekształcić w budżet, jeśli nasza oferta wygra.

  Program do kosztorysowania - kosztorysy i oferty
  fot. kosztorysowanie i archiwizacja w systemie Connecto DMS

   

  Kosztorysy i oferty możemy archiwizować, aby śledzić poprawki naniesione w kolejnych wersjach.

  Program do kosztorysowania i jego zalety

  Tworzenie elementów złożonych jest jedną z możliwości programu. Dzięki tym elementom uzyskujemy efekt ukrycia szczegółowych wyliczeń dotyczących wykonania konkretnego projektu, a jednocześnie nie tracimy danych w nich zawartych.

  Kosztorysanci zazwyczaj wykorzystują kosztorysy wykonane wcześniej, które służą do opracowania nowych kosztorysów. W zakres ich działań wchodzi między innymi włączenie kosztorysu składowego do całości nowego, łącznie kosztorysów, które zostały wykonane przez kosztorysantów z wielu branż oraz kilku modułów w jeden kosztorys.

  Chcesz wiedzieć więcej na temat systemu? Umów się na prezentację pod numerem telefonu 32 263 00 00.

  Funkcje, jakie zawiera system do kosztorysowania to także m.in. wariantowanie, zmiany pozycji w kosztorysie (z uproszczonych na szczegółowe i odwrotnie), prowadzenie kilku kosztorysów niezależnych od siebie (jedna wycena), dodawanie grup, pozycji, rozdziałów. To przykładowe funkcje, jakie można wykorzystać. Każdy z Klientów ma inne wymagania, dlatego przed zakupem systemu, niezbędne są konsultacje oraz analiza.

  Firma (wymagane)

  NIP (wymagane)

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

  Uprzejmie informujemy, że:
  a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
  b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
  c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
  d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
  e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
  f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
  W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres [email protected] lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.