• System CRM – prezentacja

  Data publikacji: 11 października 2018

  System CRM - prezentacja rozwiązania
  [Głosów: 2   Average: 5/5]

  Nadchodzi taki czas w życiu firmy, że wszelkiego rodzaju arkusze Excela prowadzone na boku, notatki na żółtych karteczkach i kalendarz w programie pocztowym stają się niewystarczające. I żeby skutecznie zarządzać naszym potencjałem sprzedażowym trzeba poszukać innego rozwiązania. Wraz ze wzrostem ilości potencjalnych klientów, rośnie zapotrzebowanie na profesjonalny system CRM. Ma on uporządkować wszystkie sprawy związane z prowadzeniem zespołu sprzedażowego oraz przejrzystą obsługą klienta.

  Umów się na prezentację systemu do zarządzania sprzedażą klasy CRM (ang. Customer Relationship Management) i poznaj wszystkie zalety takiego narzędzia. Dowiedz się, dlaczego u żadna poważna organizacja nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania bez takiego oprogramowania. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami pod numerem telefonu 32 263 00 00 lub poprzez formularz.

  Prezentacja systemu CRM

  Zastanawiasz się czy system klasy CRM jest odpowiedni dla Twojej firmy? Mimo, że nie wiemy czym zajmuje się twoja firma, to wiemy, że z pewnością system CRM jest narzędziem, które powinno zostać wdrożone. Każda firma, która posiada więcej niż kilku klientów potrzebuje sposobu na segregację i administrację wszystkimi sprawami związanymi z obsługą potencjalnych i bieżących kontrahentów.

  Umów się na bezpłatną prezentację systemu CRM

  Spotkaj się ze specjalistami Connecto i poznaj możliwości systemu DMS. Platforma autorstwa Grupy Connecto pozwala na zaprojektowanie dowolnego procesu sprzedażowego opartego o unikalne dla Twojej firmy kartoteki, słowniki, dokumenty oraz ścieżki ich obiegu. Prezentacja odbywa się w oparciu o żywą bazę danych, dzięki temu w czasie spotkania można przetestować niezbędne funkcjonalności. Zadawaj nawet najtrudniejsze pytania, a nasi konsultanci i handlowcy zaproponują co najmniej jeden sposób na rozwiązanie danego problemu, a następnie zaprezentują go na uruchomionym programie CRM.

  Dobrym pomysłem jest przesłanie handlowcowi podstawowego zakresu wymagań oraz listy obecnie posiadanego oprogramowania. Na podstawie tych danych może powstać dedykowana prezentacja, która będzie zawierać elementy procesów Twojej firmy już na pierwszym spotkaniu. Wierzymy, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie, dlatego zawsze podchodzimy do każdej prezentacji i spotkania w sposób indywidualny. System CRM jest tylko jednym z modułów Connecto DMS. W jego skład wchodzi również elektroniczny obieg dokumentów, business intelligence oraz zarządzanie projektami.

  System CRM – umów się na prezentację

  Zastanów się, na jakich elementach nowoczesnego systemu CRM najbardziej Ci zależy. Klienci Connecto wdrażają funkcjonalności takie jak:

  Rejestracja i obsługa zapytań przychodzących

  Komunikacja z dostawcami i podwykonawcami (zapytania, oferty, zamówienia

  Tworzenie kalkulacji, kosztorysów i ofert dla Klientów

  Realizacja zamówień i umów

  Analizowanie i prognozowanie sprzedaży

  Zarządzanie zadaniami zespołu handlowego (zlecanie i kontrola realizacji działań handlowych

  Prowadzenie kampanii marketingowych (cold calling, maling, marketing internetowy)

   

  Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń bezpośrednio do Connecto, aby umówić się na spotkanie. Im więcej informacji przekażesz naszym konsultantom, tym dokładniejsza będzie prezentacja. Wiemy jak męczący jest proces wyboru odpowiedniego oprogramowania dla firmy, dlatego każde spotkanie z nami daje odpowiedzi na wiele pytań. Często konsultanci sami przeprowadzają wywiad z klientem, żeby lepiej przygotować się do prezentacji.

  Jak wygląda prezentacja systemu CRM?

  Prezentacja najczęściej prowadzona jest przez dwie osoby – handlowca opiekującego się klientem oraz konsultanta posiadającego merytoryczną wiedzę. Bardzo często ten sam konsultant zajmuje się wdrożeniem oprogramowania. Wiedza, którą pozyska w czasie spotkań handlowych jest cenna i może zostać wykorzystana na etapie analizy i wdrożenia systemu CRM.

  Umów się na bezpłatną prezentację systemu CRM

  Do prezentacji wykorzystywany jest projektor i komputer, na którym zainstalowana jest baza demonstracyjna systemu CRM. W czasie spotkania konsultant prezentuje przykładowy sposób odwzorowania procesów biznesowych Twojej firmy w systemie. Nasze prezentacje nie mają ustalonego szablonu ani agendy. Dostosowujemy się do pytań zadanych przez klienta. Istnieje również możliwość prezentacji przez Internet w formie wideokonferencji.