• Wypisywanie delegacji w systemie Connecto DMS [video]

  Data publikacji: 12 lutego 2018

  Connecto DMS Youtube
  [Głosów: 2   Average: 5/5]

  Wypisywanie delegacji to kolejny film z serii prezentującej możliwości oraz działanie systemu Connecto DMS. Jak wypisać delegację oraz co powinno się w niej zawierać i do kogo trafia gotowy dokument? Przedstawiamy to w filmie na YouTube oraz opisujemy w artykule.

  1. Wypisywanie dokumentu przez Handlowca
  2. Przesłanie uzupełnionego dokumentu do weryfikacji
  3. Dlaczego system DMS od Connecto?
  4. Zapytaj o rozwiązanie

  Wypisywanie dokumentu przez Handlowca

  Handlowiec zalogował się do systemu i wybrał przycisk “dodaj nową delegację”. System automatycznie podpowiada pracownika, jednak daje także możliwość konfiguracji wypisania delegacji w czyimś imieniu. Użytkownik uzupełnia datę stworzenia dokumentu oraz wypisuje dane dotyczące odbytej podróży. Wpisuje cel delegacji i nazwę firmy, do której się udał.

  cel podróży - wypisywanie delegacji Connecto DMS
  fot. cel podróży – wypisywanie delegacji Connecto DMS

   

  Środkiem lokomocji był samochód prywatny handlowca, a ten nie znajduję się w spisie pojazdów, dlatego użytkownik musi dodać go samodzielnie. Wpisuje markę, model, numer rejestracyjny oraz właściciela pojazdu i pojemność, która jest niezbędna do wyliczenia stawki za kilometr.  Samochód pojawił się na liście pojazdów.  Następnie użytkownik uzupełnia tabelę kosztów podróży wpisując:

  1. Podróż do Warszawy samochodem prywatnym
  2. Przejazd taksówką, – dopinając do delegacji fakturę oraz uzupełniając pole inne koszty według rachunków
  3. Na koniec uzupełnia informacje o powrocie

   

  Przesłanie uzupełnionego dokumentu do weryfikacji

  W czasie delegacji handlowiec zjadł w hotelu śniadanie oraz kolację, co obniża kwotę diety delegacyjnej o 15 złotych. Zgodnie z wyliczoną dietą, kosztami przejazdu oraz innymi przedstawionymi rachunkami, handlowiec wnioskuje o 583 złote do wypłaty.  Uzupełniony dokument przesyła do weryfikacji.

  uzupełniony dokument delegacji Connecto DMS
  fot. uzupełniony dokument delegacji Connecto DMS

  Dlaczego system DMS od Connecto?

  System DMS od Connecto można dowolnie skonfigurować pod kątem modułów oraz samego sposobu działania. System informatyczny składa się m.in z elektronicznego obiegu dokumentów, business intelligence, CRM oraz projektów. Moduły wzajemnie się uzupełniają, ale ich ostateczny wybór zależy od potrzeb oraz wymagań Klienta.

  Oprogramowanie jest na bieżąco rozbudowywane o kolejne funkcjonalności. Co ważne – system w pełni integruje się z rozwiązaniami klasy ERP, m.in z Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL. Korzystają z tego setki firm z sektora MŚP oraz większe przedsiębiorstwa.

  Zapytaj o demo systemu informatycznego

  Specjaliści z Connecto są w stanie przeprowadzić audyt oraz analizę przedwdrożeniową, dzięki której można uniknąć błędów przy późniejszym wdrożeniu w przedsiębiorstwie. Oprócz tych działań w ofercie firmy znajduje się serwis powdrożeniowy (wsparcie/asysta), a także szkolenia z konkretnego modułu lub całego zakresu działania systemu informatycznego. Dotyczy to zarówno systemu Connecto DMS, jak i systemu ERP od Comarch.

  Zapytaj o rozwiązanie

  Wypełnij poniższy formularz, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą najszybciej jak to możliwe

  Firma (wymagane)

  NIP (wymagane)

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

  Uprzejmie informujemy, że:
  a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
  b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
  c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
  d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
  e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
  f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
  W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres [email protected] lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.