• Zmiany w cenniku Comarch ERP Klasyka

  Data publikacji: 17 maja 2017

  Comarch ERP w ofercie Connecto
  [Głosów: 1   Average: 5/5]

  Od 16 czerwca 2017 ulegnie zmianie cennik produktów Comarch ERP Klasyka. Nowe ceny oprogramowania Comarch ERP Klasyka przedstawione są w poniższej tabeli. Warto pamiętać też o obowiązującej promocji Migracja Comarch. Każdy z użytkowników Comarch ERP Klasy ma prawo do atrakcyjnych rabatów cenowych, jakie przyznawane są na zakup nowoczesnych systemów.

  Comarch ERP Klasyka zmiany w cenniku

  Comarch ERP Klasyka – sprawdź rabaty

  Wysokość rabatu przy zmianie programu z Comarch ERP Klasyka na Comarch ERP Optima:

  40% w przypadku Klientów posiadających oprogramowanie na gwarancji

  30% w przypadku Klientów posiadających oprogramowanie po gwarancji

  Systemy ERP do zarządzania firmą znajdują się w ofercie Connecto. Od samego początku istnienia naszej firmy, wdrażamy oprogramowanie oraz szkolimy użytkowników z jego obsługi. Mamy za sobą wdrożenia dla ponad 600 klientów. Wśród nich są użytkownicy systemu Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Optima z różnych branż.

  Nie ograniczamy działań wyłącznie do rozwiązania Comarch ERP. Oferowane przez nas rozwiązanie Connecto DMS integruje się z oprogramowaniem klasy ERP, dzięki czemu Klienci otrzymują dwa systemy w jednym, bez potrzeby przelogowywania się i korzystania z dwóch osobnych narzędzi.

  Wśród dostępnych rozwiązań w systemie DMS znajduje się elektroniczny obieg dokumentów, system CRM, Business intelligence oraz projekty. Moduły te są ze sobą powiązane, jednak istnieje możliwość, by działały niezależnie. Więcej o systemie Connecto DMS przeczytasz w artykule https://www.connecto.pl/skonfiguruj-system-dms-dla-swojej-firmy

  Każdy Klient otrzymuje indywidualne rozwiązanie, dopasowane do jego potrzeb. Całość poprzedzają spotkania oraz analiza przedwdrożeniowa, wykonywana przez pracowników Connecto.

  Zastanawiasz się nad zmianą systemu Comarch ERP Klasyka? Chcesz poznać inne rozwiązania? Nasi specjaliści są do dyspozycji pod numerem 32 263 00 00 lub mailowo [email protected]