• 5 zalet systemu dla budownictwa od Connecto

  Data publikacji: 17 września 2020

  5 zalet systemu dla budownictwa od Connecto
  [Głosów: 0   Average: 0/5]

  Mimo szalejącego za oknem wirusa, nie wydaje się, aby polski przemysł budowlany miał się zatrzymać. Co chwila słyszymy o nowych firmach wykonawczych i deweloperskich, które rozpoczynają nowe inwestycje, oraz o osadzonych w rynku firm, które myślą nad rozpoczęciem kolejnych działań. Świetnym sposobem, aby osiągnąć strategiczną przewagę nad taką konkurencja jest wdrożenie systemu do zarządzania firmą budowlaną i deweloperską Connecto DMS. W tym artykule poznasz 5 zalet systemu dla budownictwa od Connecto.

  1. Zalety systemu dla budownictwa od Connecto
  2. Gdzie sprawdza się DMS od Connecto?
  3. Wybór systemu dla budownictwa ze specjalistami

  Zalety systemu dla budownictwa od Connecto

  Budżety pod kontrolą – jedną z głównych funkcji aplikacji do zarządzania firmą budowlaną jest możliwość planowania i kontroli realizacji budżetów – zarówno wartościowo jak i ilościowo. Odbywa się to w ramach modułów zarządzanie projektami i elektroniczny obieg dokumentów. Użytkownik definiuje planowane koszty i przychody dla danego projektu lub działu firmy, a następnie rozlicza je dokumentami takimi jak faktury, protokoły czy dokumenty magazynowe.

  Cała dokumentacja w jednym miejscu – wszystkie procesy biznesowe i związane z nimi pisma i dokumenty przechowywane są w jednej, centralnej bazie danych. Dzięki temu zawsze jesteś tylko kilka kliknięć od kluczowych informacji, które pozwolą Ci podjąć ważną decyzję.

  Wnikliwe raporty – Moduł Business Intelligence wbudowany w oprogramowanie dla budownictwa Connecto DMS pozwala na przetworzenie wszystkich danych przechowywanych w systemie w czytelne i wnikliwe raporty opisujące bieżącą i przyszłą kondycję firmy w podziale na poszczególne procesy, działy, pracowników, projekty czy czasookresy.

  Wysoki poziom uprawnień – nad bezpieczeństwem tajemnicy firmowej czuwa zaawansowany system uprawnień, który pozwala nawet najbardziej specyficznych ról dla swoich pracowników poprzez definiowanie uprawnień widoczności i edycji nawet dla pojedynczych pól na formularzu.

  Otwartość na integracje – Firmy budowlane często wykorzystują różnego rodzaju aplikacje wspomagające prace takie jak arkusze kalkulacyjne, programy do kosztorysowania, systemy magazynowe i narzędziowe. Aplikacja Connecto DMS do zarządzania firmami budowlanymi otwarta jest na dwustronne integracje. Posiada bogate API oraz może stertować API innych aplikacji.

  Zapytaj o system dla swojej firmy

  Gdzie sprawdza się DMS od Connecto?

  Aplikacja Connecto DMS dzięki swojej architekturze jest skalowalna i podatna na personalizację. Dzięki temu rozwiązanie tego typu sprawdza się równie dobrze w kilkuosobowych firmach jak i korporacjach. System ten kierowany jest do firm z szeroko pojętej branży budowlanej:

  Budownictwo kubaturowe

  Budownictwo przemysłowe

  Budownictwo drogowe i inżynierskie

  Deweloperzy

  Biura projektowe

  Firmy instalatorskie (HVAC, gazowe, wodne itp.)

  Każda firma, która prowadzi projekty, w których kluczowe jest śledzenie zaawansowania finansowego i rzeczowego, prowadzenie harmonogramu, oraz zbieranie informacji na temat prowadzonego zlecenia znajdzie coś dla siebie w aplikacji Connecto DMS. Firmy zainteresowane procesami sprzedażowymi (deweloperzy) i współpracą z kontrahentami powinny również zastanowić się nad wdrożeniem modułu CRM.

  Wybór systemu dla budownictwa ze specjalistami

  Jeżeli jesteś zainteresowanym wdrożeniem systemu do zarządzania firmą budowlaną Connecto DMS, skontaktuj się z nami już dzisiaj. Z chęcią zaprezentujemy Ci możliwości naszej aplikacji w oparciu o zestaw wymagań, które dla nas przygotujesz. Spotkanie może odbyć się zdalnie – za pośrednictwem internetu lub pod wskazanym przez ciebie adresem. Prezentacja systemu do zarządzania firmami budowlanymi jest całkowicie darmowa.

  Podczas spotkania odpowiemy na wszystkie twoje pytania oraz zaproponujemy najoptymalniejszy model współpracy – analizę przedwdrożeniową i wdrożenie typu “waterfall” lub podejście zwinne polegające na szybkim, przyrostowym wdrażaniu małych wycinków systemu. Zadzwoń 32 263 00 00, mailowo [email protected] lub przez zakładkę kontakt.