• Connecto DMS dla branży budowalnej

  Data publikacji: 14 czerwca 2017

  oprogramowanie dla budownictwa - connecto dms
  [Głosów: 4   Average: 5/5]

  Przedstawiamy stronę internetową w całości poświęconą rozwiązaniom dla branży budowlanej. Wszystkie moduły oparte są o produkt Connecto DMS. Zobacz nowoczesne oprogramowanie.

   

  1. System Connecto DMS w branży budowlanejOpisywany wielokrotnie na naszej stronie obieg dokumentów jest nieodłącznym elementem w każdej branży. Oprócz niego niezbędne okazują się narzędzia CRM, Business Intelligence czy moduł do prowadzenia projektów. Strona http://oprogramowaniedlabudownictwa.pl/ pokazuje możliwości i nakreśla sposoby wykorzystania rozwiązania. To w pewnym stopniu wizualizacja tego, jak może działać przedsiębiorstwo budowalne po zastosowaniu systemu Connecto DMS.

  O zaletach, jakie daje oprogramowanie dla budownictwa również pisaliśmy na blogu w postaci porównania. Przedstawiliśmy jak funkcjonuje firma budowlana bez systemu informatycznego, a jak może działać po jego wdrożeniu.

  System Connecto DMS w branży budowlanej

  Wśród rozwiązań, jakie chwalą sobie właściciele przedsiębiorstw z branży budowlanej znajdują się m.in. te usprawniające kosztorysowanie i budżetowanie. Na stronie oprogramowaniedlabudownictwa.pl poza szczegółowym opisem zastosowania systemu jest od razu możliwość umówienia się na prezentację rozwiązania. Prezentacja może odbyć się zdalnie, w siedzibie Klienta lub siedzibie firmy Connecto. Specjaliści przeprowadzają także szkolenie z obsługi wdrożonego rozwiąznia. Ponadto firma inwestująca w system może zdecydować się na tak zwaną asystę, czyli wsparcie powdrożeniowe.

  Oprogramowanie dla firm budowlanych - connecto dms

  System Connecto DMS funkcjonuje w każdej branży i nie zamykamy się wyłącznie na systemy dla budownictwa. To tylko jeden z przykładów, w których sprawdza się nasze oprogramowanie. Widząc rosnące zainteresowanie oraz potrzeby w tej branży, postanowiliśmy wyjść naprzeciw właścicielom firm budowlanych.

  Pobierz wersję demo oprogramowania

  Należy podkreślić, że Connecto DMS w całości integruje się z systemami ERP. Zanim wdrożymy system, nasi specjaliści spotykają się z Klientem, ustalając potrzeby firmy, tworząc analizę przedwdrożeniową.Grupa specjalistów składająca się z konsultantów i wdrożeniowców odpowiada za wdrożenie, dzięki czemu wszystko jest pod stałą kontrolą i w razie potrzeby na bieżąco wprowadzane są niezbędne zmiany.

  Zapraszamy do zapoznania się całą ofertą firmy Connecto DMS w zakładce rozwiązania. W razie pytań nasi specjaliści są do dyspozycji pod numerem telefonu 32 263 00 00 oraz mailem [email protected] lub wypełniając formularz zgłoszeniowy.

  Firma (wymagane)

  NIP (wymagane)

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

  Uprzejmie informujemy, że:
  a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
  b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
  c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
  d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
  e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
  f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
  W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres [email protected] lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.