• Dlaczego system Connecto DMS jest idealny do pracy zdalnej?

  Data publikacji: 15 maja 2020

  System Connecto DMS
  [Głosów: 1   Average: 5/5]

  Działania związane z ograniczeniem ryzyka zarażenia się koronawirusem zmusiły wielu przedsiębiorców do przestawienia się na tryb pracy zdalnej. Zarządzanie pracownikami, którzy przebywają w swoich domach, jest ogromnym wyzwaniem. W takiej sytuacji najlepiej jest skorzystać ze specjalistycznego oprogramowania. Wyjaśniamy, dlaczego system Connecto DMS jest idealny do pracy zdalnej!

  Z pomocą Internetu można bez problemu skontaktować się z pracownikami, klientami i kontrahentami. Takie kanały komunikacji należy jednak odpowiednio zorganizować – w natłoku informacji łatwo o przeoczenia czy błędy. Dowiedz się, dlaczego system Connecto DMS jest idealny do pracy zdalnej!

  1. Pandemia a praca zdalna
  2. System DMS do pracy zdalnej – zalety
  3. Program do pracy zdalnej
  4. Zapytaj o system do pracy zdalnej

  Pandemia a praca zdalna

  Przedsiębiorcy już od marca muszą radzić sobie z wyjątkowo trudnymi warunkami. Pandemia a praca zdalna to kwestia, które dość szybko została rozpatrzona. Współcześnie wiele firm może z powodzeniem dalej funkcjonować w ten sposób. To zdecydowanie lepsze wyjście, niż zawieszenie działalności, a zmniejsza szybkość wzrostu liczby osób zarażonych. Chociaż istnieje już wiele programów i serwisów, które da się wykorzystać do pracy zdalnej, używanie ich może doprowadzić do chaosu.

  Jeśli chodzi o pandemię a pracę zdalną, ta nagła sytuacja zagrożenia w wielu przypadkach obnażyła kłopoty związane z efektywną komunikacją. Dziennie przesyła się nawet dziesiątki dokumentów, które łatwo da się zawieruszyć czy przypadkiem usunąć. Najrozsądniej jest więc zainwestować w profesjonalny system DMS.

  Data Management System (ang. system zarządzania danymi) pozwala zapanować nad wszystkimi formalnościami, a do tego m.in. ułatwia planowanie kolejnych działań oraz monitorowanie ich postępów. Elektroniczny obieg dokumentów jest najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na wymianę informacji w przedsiębiorstwie.

  System DMS do pracy zdalnej – zalety

  Chociaż działanie firmy w takich warunkach jest zdecydowanie utrudnione, nie musi wcale mieć wpływu na jej kondycję. System DMS do pracy zdalnej jest dostępny w każdym miejscu na świecie. Można z niego korzystać nie tylko na komputerze, ale też urządzeniach mobilnych. Niezależnie od tego, gdzie znajdują się pracownicy, można się z nimi natychmiast porozumieć.

  Zapytaj o system dla swojej firmy

  Oprogramowanie ma poszczególne moduły, dostosowane do obowiązków osób zajmujących różne stanowiska. Z tego samego systemu mogą więc korzystać nie tylko szef i szeregowi pracownicy, ale też księgowa czy np. handlowcy. Dzięki temu wszyscy mogą w przejrzysty, zorganizowany sposób efektywnie ze sobą współpracować. Dodatkowe moduły systemu DMS do pracy zdalnej, takie jak np. CRM (Customer Relationship Management, ang. zarządzanie relacjami z klientem), ułatwiają też komunikację z klientami oraz pozwalają na bieżąco monitorować postępy prac.

  Program do pracy zdalnej

  Oferowany przez nas program do pracy zdalnej dba nie tylko o dobrą komunikację i wymianę danych. Posiada kilka dodatkowych modułów, które mają niebagatelny wpływ na działanie przedsiębiorstwa. Niezwykle przydatnym elementem jest np. Buisness intelligence. Pozwala wygodnie analizować dowolne obszary firmy. W ten sposób można stale monitorować sytuację, by szybko odkryć ewentualne nieprawidłowości lub potencjalne szanse na rozwój.

  Niezwykle praktyczną częścią naszego programu do pracy zdalnej jest też moduł odpowiedzialny za zarządzanie projektami. Z jego pomocą da się uważnie planować oraz nadzorować wszystkie działania. Dzięki niemu łatwo można dopilnować tego, by wszystkie zadania zostały wykonane poprawnie i na czas. Przy okazji da się również szybko wprowadzać niezbędne poprawki, tak by nie zakłóciły ani nie opóźniły całego procesu.

  Zapytaj o system do pracy zdalnej

  Dobra organizacja jest kluczem do sukcesu. Chcesz zainwestować w profesjonalny system DMS dla swojej firmy? Zdecyduj się na najlepsze jakościowo oprogramowanie. Zapytaj o system do pracy zdalnej, dzwoniąc na numer 32 263 00 00  lub wypełniając formularz kontaktowy! Konsultant firmy Connecto skontaktuje się z Tobą w ciągu kilku dni, w celu uzgodnienia terminu prezentacji demonstracyjnej systemu. Spotkanie jest całkowicie darmowe i odbywa się zdalnie.