• Praca zdalna a program

  Data publikacji: 27 lutego 2021

  Praca zdalna a program
  [Głosów: 0   Average: 0/5]

  Wybuch pandemii koronawirusa był ogromnym zaskoczeniem. Nowe zagrożenie zmusiło przedsiębiorców z całego świata do tymczasowego zawieszenia lub przeorganizowania swojej działalności. W tak trudnych okolicznościach warto skorzystać ze wsparcia specjalnych narzędzi IT. Wyjaśniamy, dlaczego zależność praca zdalna a program jest tak ważna!

  W niektórych branżach  pracownicy mogą dla bezpieczeństwa pracować we własnych domach, co jest zresztą jednym z zaleceń związanych z profilaktyką SARS-CoV-19. Wtedy trzeba jednak zadbać o sprawną, bezpieczną wymianę danych. W przeciwnym razie można doprowadzić do chaosu informacyjnego, który przyczyni się do pomyłek, opóźnień, nieporozumień i innych utrudnień. Najlepszym rozwiązaniem jest wdrożenie profesjonalnego systemu IT. Dowiedz się, jak mają się do siebie praca zdalna a program!

  1. Program do pracy zdalnej dla firm
  2. Platforma do pracy zdalnej
  3. Praca zdalna firmy – jaki program
  4. Zapytaj o wersję demo oprogramowania

  Program do pracy zdalnej dla firm

  Program do pracy zdalnej dla firm jest niezwykle praktycznym udogodnieniem. W zależności od tego, jakie posiada funkcje, może pomóc lepiej zorganizować wszystkie kadry w przedsiębiorstwie. Systemy tego typu wykorzystuje się m.in. do elektronicznego obiegu dokumentów, prowadzenia komunikacji z klientami, rozdzielania obowiązków, zarządzania projektami czy monitorowania sytuacji w firmie.

  Zapytaj o system dla swojej firmy

  Dzięki zastosowaniu nowoczesnego narzędzia IT nie trzeba już dłużej zmagać się z wysyłaniem setek maili, wypełnianiem skomplikowanych tabelek w Excelu, odbieraniem powtarzających się telefonów czy braniem udziału w przedłużających się callach zespołowych. Skorzystają na tym reprezentanci wszystkich kadr – od zarządu, do szeregowych etatowców. Dobra organizacja pozwala zaoszczędzić sporo czasu, nie dopuści do nieporozumień czy błędów, a także pomoże zwiększyć wydajność pracowników.

  Co więcej, dostęp do programu do pracy zdalnej dla firm jest możliwy nie tylko przez komputer, ale też urządzenia mobilne. Dzięki temu da się szybko dopełnić jakieś formalności czy przekazać ważne informacje niezależnie od tego, gdzie się jest i co się robi. Z pewnością skorzystają z tego rodzice małych dzieci oraz inne osoby, którym trudno jest stworzyć w swoim domu optymalne warunki do pracy.

  Platforma do pracy zdalnej

  Platforma do pracy zdalnej działa w pewnym stopniu jak wewnętrzna, firmowa sieć. Z jej pomocą można szybko, a zarazem całkowicie bezpiecznie przekazywać najważniejsze dokumenty, istotne informacje czy cenne dane. W prosty sposób przydziela się wybranym pracownikom dostęp do faktur, umów, raportów, sprawozdań itp. Elektroniczny obieg dokumentów sprawdza się o wiele lepiej niż dyski chmurowe czy korespondencja e-mail. Dba o to, by nic nie trafiło w niepowołane ręce, a także segreguje oraz archiwizuje wszystkie dane.

  System IT jest też niezastąpionym wsparciem w rozdysponowaniu zadań. W ten sposób można zadbać o idealny workflow. Rozdysponuje się zadania poszczególnym osobom lub zespołom, a następnie zadba o to, by były wykonywane prawidłowo i w odpowiednim czasie. W razie czego od razu wyłapie się nieprawidłowości oraz zaleci niezbędne zmiany.

  W ramach platformy do pracy zdalnej często można także dbać o relacje z klientem. Moduł CRM pozwala śledzić jego decyzje oraz sugestie, dzięki czemu w jak najlepszym stopniu spełni się konkretne oczekiwania. W wielu przypadkach lepiej jest wymieniać się wrażeniami właśnie w takiej formie. Spotkania twarzą w twarz nie zawsze są możliwe, a wideokonferencje często są zaburzane przez problemy z połączeniem, awarie sprzętowe itp.

  System IT gromadzący dane o firmie może je również na bieżąco analizować. W ten sposób nadzoruje kondycję przedsiębiorstwa, co pozwala świadomiej podejmować ważne decyzje. Przejście na pracę zdalną może być dużym wyzwaniem i obciążeniem, dlatego dobrze jest mieć świadomość, jak takie zmiany wpływają na ogólną sytuację firmy.

  Praca zdalna firmy – jaki program

  Wielu przedsiębiorców nie zna się na trendach IT. Większość z nich w poszukiwaniu odpowiedniego narzędzia bezskutecznie wpisuje w wyszukiwarkę frazę “praca zdalna firmy jaki program”. W ten sposób można znaleźć wiele propozycji, w tym nawet darmowych. Nie oznacza to jednak, że są to systemy, które rzeczywiście pozwolą profesjonalnie zarządzać firmą.

  Najrozsądniej jest zainwestować w specjalistyczny program, idealnie dostosowany do specyfiki konkretnej branży, a także profilu przedsiębiorstwa. Zdecydowanie najlepiej zamówić modułowy system, który zostanie właściwie skonstruowany w oparciu o faktyczne potrzeby firmy i jej pracowników.

  Connecto DMS (ang. Document/Data Management System) jest rozbudowaną opcją, na którą składają się następujące narzędzia:

  elektroniczny obieg dokumentów;

   

  CRM (ang. Customer Relationship Management);

   

  zarządzanie projektem;

   

  Buisness Intelligence.

   

  Co więcej, taką platformę można z powodzeniem połączyć z systemami ERP (ang.  Enterprise Resource Planning). Dzięki temu wszystkie kadry w firmie będą bez przeszkód ze sobą współpracować. Jest to ogromne ułatwienie dla nie tylko dla zarządu, księgowości i administracji, ale także szeregowych pracowników.

  Zapytaj o system dla swojej firmy

  Zapytaj o wersję demo oprogramowania

  Chciałbyś dowiedzieć się, jak dokładnie wygląda i działa taki system? Zapytaj o wersję demo oprogramowania! Nasi konsultanci przygotują dla Ciebie specjalną prezentację, na której dokładnie opowiedzą o funkcjonalności poszczególnych narzędzi IT oraz odpowiedzą na wszystkie pytania.

  Przygotujemy spersonalizowaną ofertę, tak by propozycja była jak najlepiej dostosowana do Twoich potrzeb i oczekiwań. Możemy spotkać się w Twoim biurze lub przedstawić materiały na wideokonferencji. Prezentacja jest bezpłatna, a udział w niej nie jest wiążący. Jesteś zainteresowany? Zadzwoń na numer 32 263 00 00  lub wypełnij formularz w zakładce kontakt!