• Rozwiązania od Connecto w firmie Granit [case study]

  Data publikacji: 19 listopada 2018

  Case study Granit Connecto DMS
  [Głosów: 7   Average: 5/5]

  Firma PBiUT GRANIT Sp. z o.o. postawiła na system Connecto DMS. Przedstawiamy krok po kroku główne cele wdrożenia, przebieg prac oraz zmiany, jakie zaszły w firmie od momentu wykorzystania dostarczonych rozwiązań . Sprawdź case study opublikowane w poniższym artykule.

  Główny cel Granit Brzesko

  Firma PBiUT GRANIT Sp. z o.o. zdecydowała się na wdrożenie systemu Connecto DMS. Klientowi zależało na usprawnieniu poszczególnych działów przedsiębiorstwa: ogólnobudowlanego, kamieniarskiego, księgowego oraz administracyjnego. System informatyczny, który pojawił się w firmie miał wyprzeć obecny fizyczny obieg faktur. Dzięki wdrożeniu wersji elektronicznego obiegu faktur proces dostarczania dokumentów stał się szybszy, a ryzyko zagubienia oraz zniszczenia dokumentów zmalało.

  Rozwiązania, które wdrożono

  Zdecydowano się na wdrożenie tych elementów systemu DMS, które najbardziej odpowiadały firmie. Oprogramowanie spod szyldu Connecto dopasowane jest do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Oznacza to, że rozwiązanie posiada tylko niezbędne elementy, w pełni wykorzystywane przez użytkownika.

  Wśród zastosowanych rozwiązań zastosowanych w firmie Granit, znalazły się:

  Elektroniczny obieg dokumentów – faktury kosztowe, oferty, umowy, protokoły, reklamacje, zamówienia;

  Zarządzanie projektami w podziale na typy projektów (ogólnobudowlane, kamieniarskie, zakład obróbki kamienia, ślusarnia);

  Business intelligence wykorzystywane głównie do raportowania planowanych kosztów i przychodów w danej jednostce
  czasu;

  Integracja z systemem Comarch ERP XL, dzięki temu firma nie korzysta z dwóch osobnych rozwiązań.

  Zobacz, co się zmieniło

  Sprawdź case study przygotowane przez specjalistów Connecto. Przedstawiamy zmiany, jakie zaszły w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa od momentu wykorzystywania systemu DMS. Opisujemy moduły, sytuację przed i po wdrożeniu. Kliknij w zdjęcie i poznaj “studium przypadku firmy PBiUT GRANIT Sp. z o.o. Brzesko”.

  Connecto DMS Case Study Granit Brzesko

  Zapytaj o usprawnienia dla Twojego biznesu

  Jesteś zainteresowany wdrożeniem systemu klasy DMS lub ERP? Chcesz dowiedzieć się więcej o funkcjonowaniu i wdrożeniu oprogramowania? Prezentujemy możliwości oferowanych przez nas rozwiązań za pomocą prezentacji zdalnych, bezpośrednich spotkań u Klienta bądź w siedzibie naszej Spółki. Nasi specjaliści są do dyspozycji pod numerem telefonu 32 263 00 00 lub poprzez zakładkę kontakt.