Help Desk
Connecto
ue_top
Help Desk
  • Start
  • O nas
  • Oferta
    • Col 1
      • Produkty
        • Platforma Connecto
        • Comarch ERP Optima
        • Comarch ERP XL
        • Connecto Neon
    • Col 2
      • Rozwiązania
        • Faktura kosztowa
        • Archiwizacja dokumentów
        • Budżetowanie
        • Księga kancelaryjna
        • Obieg dokumentów
        • Narzędziownia
        • Oferty
    • Col 4
      • Branże
        • Budownictwo
        • Chemiczna
        • HVAC
        • Fotowoltaika
        • Handel i dystrybucja
        • Produkcja
  • Referencje
  • Blog
  • Kariera
  • Kontakt
Connecto

Modyfikacja wstążki w systemie Connecto DMS

inSystem DMS

Modyfikacja wstążki w systemie jest w pełni rozbudowana. Oznacza to, że za pomocą specjalnego konfiguratora “drag&drop” można ułożyć zakładki, grupy przycisków i przyciski według własnego uznania.

Connecto DMS - standardowy widok
Tak wygląda standardowa wstążka wykorzystywana w systemie Connecto DMS. Użytkownik z danej branży wybiera rodzaj przycisku oraz jego ikonę spośród zestawu wbudowanych ponad 500 ikon w pliku. Określa także, co ma robić guzik, np. odpowiada za otworzenie dokumentu, stworzenie nowego, uruchomienie wydruku. Wybór w całości należy do Klienta.

Specjaliści Connecto tworząc system zadbali o to, by uzyskać rozwiązane w pełni dopasowane do wymagań firm. Poniżej prezentujemy dwa przykłady, w jaki sposób można wykorzystać edytowalną wstążkę.

Connecto DMS: Generalny wykonawca/deweloper

Connecto DMS - widok generalny wykonawca - deweloper

W systemie możliwe jest przeglądanie inwestycji w realizacji, które prowadzone są na bieżąco, a także te, które się odbyły (archiwum). Widoczne są w nim wszystkie przetargi i przygotowanie do konkretnej inwestycji. Poza tym użytkownik układa dokumenty rozliczające czy powiązane według własnych potrzeb. To tylko kilka z wymienionych możliwości, jakie zawiera Connecto DMS. Konfiguracja systemu jest w pełni indywidualna i w zależności od firmy czy branży wygląda zupełnie inaczej.

Connecto DMS: Firma usługowa

Connecto DMS - firma usługowa
Na powyższym screenie widoczny jest wykorzystanie wstążki systemu pod kątem budżetowania i finansów. Widoczne są w nim dokumenty sprzedażowe, kosztowe oraz umowy. Występuje również business intelligence, który pozwala na tworzenie analiz, subskrypcji i wydruków.

Warto przypomnieć, że to tylko jeden z setek elementów systemu, który można dowolnie konfigurować. Istotną całego rozwiązania jest dopasowanie do potrzeb i wymagań firmy w taki sposób, by oprogramowanie zawierało tylko niezbędne elementy. Nie ma znaczenia czy system będzie wykorzystywany do budżetowania, kosztorysowania, czy produkcji.

Jego główną zaletą jest to, że działa w każdej branży, a jego czas i koszt wdrożenia w dużej mierze zależy jest od ilości stanowisk w firmie oraz wybranych modułów. Rozwiązanie w pełni integruje się z popularnymi systemami ERP.

System jest prosty w obsłudze, ale mimo tego specjaliści Connecto prowadzą szkolenia z jego działania po to, by użytkownik już od pierwszego dnia mógł swobodnie poruszać się po niezbędnych dla nich modułach. W razie pytań zapraszam do kontaktu pod numerem 32 263 00 00 lub poprzez formularz kontaktowy.

Najnowsze wpisy

Oprogramowanie dla biznesu – jakie będzie odpowiednie?

Oprogramowanie dla biznesu – jakie będzie odpowiednie?

Oprogramowanie dla transportu

Oprogramowanie dla transportu

CRM dla agenta ubezpieczeniowego

CRM dla agenta ubezpieczeniowego

Kategorie

  • Aplikacje mobilne
  • Baza wiedzy
  • Budownictwo i deweloperzy
  • Business Intelligence
  • Case Study
  • Cennik Oprogramowania
  • Connect To Biznes Cafe
  • E-commerce i B2B
  • Fotowoltaika
  • Kadry i płace
  • Księgowość
  • O firmie
  • Obieg dokumentów
  • Platforma Connecto
  • Podcast
  • Praca zdalna
  • Produkcja
  • Relacje z klientami – CRM
  • Sprzedaż i dystrybucja
  • System DMS
  • System ERP
  • Video
  • Webinarium
  • Zarządzanie projektem

Related Posts

CRM dla agenta ubezpieczeniowego

CRM dla agenta ubezpieczeniowego

Oprogramowanie dla hurtowni

Oprogramowanie dla hurtowni

Oprogramowanie dla dystrybucji

Oprogramowanie dla dystrybucji

logo_connecto_horizontal_white
biuro@connecto.pl
32 263 30 65

Biuro w Sosnowcu

32 263 00 00
ul. Mariacka 1 / 5
41-205 Sosnowiec

Biuro w Łodzi

42 715 89 00
ul. Łagiewnicka 54-56
91-463 Łódź

O firmie

  • Referencje
  • Kariera
  • O nas

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Connecto sp. z o.o. | KRS 0000237462 | NIP 6443243561 | Kapitał zakładowy 55.000,00 PLN

Polityka prywatności | Regulamin

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.ZgodaPolityka prywatności