• Modyfikacja wstążki w systemie Connecto DMS

  Data publikacji: 1 grudnia 2016

  System Connecto DMS
  [Głosów:0    Średnia:0/5]

  Modyfikacja wstążki w systemie jest w pełni rozbudowana. Oznacza to, że za pomocą specjalnego konfiguratora “drag&drop” można ułożyć zakładki, grupy przycisków i przyciski według własnego uznania.

  Connecto DMS - standardowy widok
  Tak wygląda standardowa wstążka wykorzystywana w systemie Connecto DMS. Użytkownik z danej branży wybiera rodzaj przycisku oraz jego ikonę spośród zestawu wbudowanych ponad 500 ikon w pliku. Określa także, co ma robić guzik, np. odpowiada za otworzenie dokumentu, stworzenie nowego, uruchomienie wydruku. Wybór w całości należy do Klienta.

  Specjaliści Connecto tworząc system zadbali o to, by uzyskać rozwiązane w pełni dopasowane do wymagań firm. Poniżej prezentujemy dwa przykłady, w jaki sposób można wykorzystać edytowalną wstążkę.

  Connecto DMS: Generalny wykonawca/deweloper

  Connecto DMS - widok generalny wykonawca - deweloper

  W systemie możliwe jest przeglądanie inwestycji w realizacji, które prowadzone są na bieżąco, a także te, które się odbyły (archiwum). Widoczne są w nim wszystkie przetargi i przygotowanie do konkretnej inwestycji. Poza tym użytkownik układa dokumenty rozliczające czy powiązane według własnych potrzeb. To tylko kilka z wymienionych możliwości, jakie zawiera Connecto DMS. Konfiguracja systemu jest w pełni indywidualna i w zależności od firmy czy branży wygląda zupełnie inaczej.

  Connecto DMS: Firma usługowa

  Connecto DMS - firma usługowa
  Na powyższym screenie widoczny jest wykorzystanie wstążki systemu pod kątem budżetowania i finansów. Widoczne są w nim dokumenty sprzedażowe, kosztowe oraz umowy. Występuje również business intelligence, który pozwala na tworzenie analiz, subskrypcji i wydruków.

  Warto przypomnieć, że to tylko jeden z setek elementów systemu, który można dowolnie konfigurować. Istotną całego rozwiązania jest dopasowanie do potrzeb i wymagań firmy w taki sposób, by oprogramowanie zawierało tylko niezbędne elementy. Nie ma znaczenia czy system będzie wykorzystywany do budżetowania, kosztorysowania, czy produkcji.

  Jego główną zaletą jest to, że działa w każdej branży, a jego czas i koszt wdrożenia w dużej mierze zależy jest od ilości stanowisk w firmie oraz wybranych modułów. Rozwiązanie w pełni integruje się z popularnymi systemami ERP.

  Zapytaj o system Connecto DMS

  System jest prosty w obsłudze, ale mimo tego specjaliści Connecto prowadzą szkolenia z jego działania po to, by użytkownik już od pierwszego dnia mógł swobodnie poruszać się po niezbędnych dla nich modułach. W razie pytań zapraszam do kontaktu pod numerem 32 263 00 00 lub poprzez formularz “Zapytaj o system Connecto DMS”.