• O elektronicznym obiegu dokumentów na Uniwersytecie Ekonomicznym

  Data publikacji: 10 stycznia 2019

  Uniwersytet Ekonomiczny Connecto
  [Głosów: 4   Average: 5/5]

  15 stycznia 2019r. o godzinie 9:50 w sali 333A Wydziału Informatyki i Komunikacji Uniwersytetu Ekonomicznego specjaliści z Connecto opowiedzą, w jaki sposób elektroniczny obieg dokumentów wpływa na funkcjonowanie przedsiębiorstwa oraz jak chronić wszystkie dane krążące po firmie.

  Data i godzina: 15 stycznia 2019, godz. 9:50.

  Miejsce: Wydział Informatyki i Komunikacji Uniwersytetu Ekonomicznego, Katowice ul. 1 Maja 50.

  Wstęp: bezpłatny, rejestracja nie jest wymagana.

  Obieg dokumentów głównym tematem prezentacji

  Głównym tematem spotkania będzie elektroniczny obieg dokumentów wykorzystywany w sektorze MŚP oraz większych przedsiębiorstwach. Na prezentacji zostaną poruszone kwestie bezpieczeństwa i funkcjonowania oprogramowania. Specjaliści przeprowadzą uczestników spotkania przez cały proces związany z zagadnieniem. Opowiedzą czym jest elektroniczny obieg dokumentów, do czego jest wykorzystywany oraz jak odpowiednio go wdrożyć i z niego korzystać.

  Moduły systemu Connecto DMS

  Elektroniczny obieg dokumentów to tylko jeden z elementów prezentacji, ponieważ jest on modułem występującym w systemie Connecto DMS. Poza nim system składa się z modułu Business Intelligence, który wykorzystywany jest do analiz i raportów. System DMS zawiera również moduł CRM do zarządzania relacjami z Klientem i tak zwane projekty do prowadzenia oraz kontrolowania działań w przedsiębiorstwach.

  System Connecto DMS

  Prezentacja systemu

  Prezentacja systemu informatycznego na Uniwersytecie Ekonomicznym to dobra okazja, by poznać możliwości systemu Connecto DMS. Oprócz tego nasi specjaliści prowadzą prezentacje zdalne oraz w siedzibie Klienta lub naszej firmy. Wystarczy umówić się na spotkanie, kontaktując się telefonicznie pod nr tel 32 263 00 00 lub poprzez zakładkę kontakt.

  Zapytaj o prezentację systemu Connecto DMS