• Systemy klasy ERP bez tajemnic

  Data publikacji: 7 października 2017

  Systemy klasy ERP
  [Głosów: 0   Average: 0/5]

  W dobie rosnącego zainteresowania systemami informatycznymi postanowiliśmy zebrać najważniejsze informacje oraz darmowe wersje oprogramowania w jedno miejsce. Przedstawiamy czym są systemy klasy ERP, jak wygląda proces “od zakupu do wdrożenia”, a także udostępniamy wersje demo oferowanych systemów.

  Systemy klasy ERP: krótko

  O systemach pisaliśmy już wiele, ale wciąż spotykamy się z pytaniem: “Co robią te systemy?” Odpowiadamy: System ERP (ang. Enterprise Resource Planning) wspomagają zarządzanie przedsiębiorstwem w różnych obszarach biznesu. Składają się z wielu modułów, które dobierane są indywidualnie zgodnie z wymaganiami klienta, w zależności od wielkości firmy oraz specyfiki branży, w jakiej funkcjonuje. O tym, co warto wiedzieć o wybierając systemy opowiadamy w artykule https://www.connecto.pl/oprogramowanie-dla-firm-co-warto-wiedziec.

  Zachęcamy do pobrania wersji demo systemów Comarch ERP oraz Connecto DMS. Pobierz tutaj lub kliknij w obrazek.

  Systemy klasy ERP: Comarch Optima, Comarch XLNasi specjaliści są do dyspozycji i chętnie udzielą informacji na temat oferowanych systemów. Zachęcamy do zobaczenia wersji demonstracyjnej oraz umówienia się na prezentację. Pozwala ona na przedstawienie możliwości systemu, które wykorzystywane są w danej branży. Dzięki temu każdy kto decyduje się na systemy klasy ERP lub DMS otrzymuje rozwiązanie “szyte na miarę” swoich potrzeb.

  Systemy klasy ERP bez ograniczeń

  Systemy nie mają ograniczeń i można je wdrożyć w każdej firmie. Sam czas oraz cena zależy od wielkości przedsiębiorstwa, ilości stanowisk oraz wybranego schematu funkcjonowania oprogramowania dla firmy. Dotyczy to np. kwestii obiegu dokumentu, co ustala się z klientem podczas analizy przedwdrożeniowej. Eksperci Connecto wspólnie z klientem analizują jaka ścieżka będzie w danej sytuacji, dlaczego ją wybrać i co może ona zagwarantować. Na blogu pisaliśmy także o tym jak wygląda analiza i wdrożenie systemu.

  Oferowane przez nas systemy klasy ERP to Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL. Jesteśmy również producentem systemu Connecto DMS, który zawiera w sobie cztery niezależne moduły: elektroniczny obieg dokumentów, CRM, projekty oraz Business Intelligence. Oba systemy mogą ze sobą zintegrować.

  POZNAJ INNE ROZWIĄZANIA KONTAKT